Bitdefender Antivirus Plus 2021 5 PC 1 rok

Kód: 6191
Neohodnoceno
694 Kč 573,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitdefender Antivirus Plus je nezbytným antivirovým nástrojem proti elektronickým hrozbám.

Je postaven na technologii, která vyhrála třikrát za sebou ocenění Nejlepší antivirus roku (AV-TEST), a Nejlepší výkonnost pro rychlost počítače. Velmi jednoduše se používá a umožňuje Vám zajistit bezpečnost jediným kliknutím. Intuitivní technologie také chrání Vaše soukromí a Vaší digitální identitu na internetu.

Funkce a vlastnosti:

Kompletní ochrana dat - Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.
Pokročilá ochrana před hrozbami - Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.
Ransomware ochrana - Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.
Využívejte online bankovnictví bez obav - Vytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.
Anti-tracker - Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovací mechanismy, které shromažďují vaše data a umožňují tak sledovat Veškeré informace na každém Vámi navštíveném webu. Anti-tracker udržuje vaše data o prohlížení v soukromí a zvyšuje výkon tím, že načítá webové stránky rychleji.
Wi-Fi Security Advisor - Získejte přístup k zabezpečení sítě Wi-Fi a směrovače bez ohledu na to, kde se připojujete.
Záchraný mód - Pokud není možné odstranit některé elektronické hrozby z operačního systému Windows, jako jsou třeba rootkity, počítač je restartován v záchraném módu, kvůli vyčistění a obnově do bezpečného stavu.
Výkonný Anti-phishing - Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet.
Citlivá detekce podvodů - Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších.
Bezpečné prohlížení. Bezpečnostní značení - Bitdefender zjišťuje, jestli jsou odkazy z výsledků vyhledávání na internetu bezpečné, ještě než na ně vstoupíte. Také blokuje přístup k infikovaným odkazům na které jste již klikli.
Týdenní bezpečnostní zpráva - Bitdefender je vždy aktivní v pozadí, blokuje nový malware a odstraňuje infekce. Každý týden zasíláme přehled všech aktivit.
Diskrétní bezpečnostní widget - Umožňuje Vám sledovat všechny bezpečnostní úkony, rychle a jednoduše označit soubory pro rychlé skenování na viry - přímo z plochy nebo průzkumníka.
Vzdálená správa - Vzdáleně skenujte a napravujte bezpečnostní problémy na všech Vašich zařízeních chráněných Bitdefender a to odkudkoliv s využítím Bitdefender Central v cloudu.
USB čistič - Zbaví jakékoliv vyměnitelné zařízení virů a to ihned v momentě připojení k počítači, takže se nemusíte nadále obávat, že Vás nebo Vaše přátele infikuje virus z USB.
Ochrana na sociálních sítích - Bitdefender blokuje a filtruje specifické hrozby na sociálních sítích skenováním odkazů, které obdržíte od přátel na Facebooku, Twitteru a jiných sociálních sítích, monitoruje vaše nastavení soukromí a mnohem více!
Správce hesel - Bitdefender skladuje Vaše hesla, data platebních karet a jiné citlivé údaje v zabezpečeném trezoru. Automaticky je také vyplňuje, když jsou potřeba a doporuřuje bezpečná hesla.
Bitdefender Photon - Inovativní a exkluzivní technologie, která viditelně vylepšuje rychlost a výkonnost tím, jak se umí adaptovat na Vaše PC a jeho konfiguraci.
Intergrace s cloudem - Bitdefender spouští všechny možné skeny v cloudu a nazaťežuje tím zbytečně hardware Vašeho PC. Pouze datové signatury, Vašich dat, jsou skenovány a žádné soubory nejsou nahrávány a ukládány mimo PC.
Herní, Filmové a Pracovní módy - Bitdefender zajišťuje, že se můžete soustředit pouze na Vaše aktivity. Zjistí jestli hrajete hry, pracujete, nebo se koukáte na film a dočasně eliminuje vyskakovací okna, optimalizuje vizuální nastavení, a pozastaví nepotřebné programy v pozadí.
File Shredder - Zajišťuje, že v PC nezůstávají žádné stopy po smazaných citlivých datech.
Mód baterie - Bitdefender maximalizuje životnost baterie pro notebooky a tablety tím, že optimalizuje systémová nastavení, jako je displej, chlazení systému, aktualizace, Bluetooth.
Bitdefender Autopilot - Autopilot poskytuje bezproblémový provoz tím, že dělá optimální bezpečnostní rozhodnutí za Vás. To znamená - žádná vyskakovací okna, upozornění a potřeby upravovat nastavení.
Rychlé a bezpečné platby - Pokaždé, když platíte na internetu, Bitdefender správce hesel automaticky vkládá platební údaje do formuláře pro platby.
Rychlý sken zranitelností - Pomocí jediného kliknutí dokážete zjistit potenciálně nebezpečný software, chybějící Windows bezpečnostní záplaty a nebezpečná systémová nastavení v počítači.

Systémové požadavky:

OS: Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11
CPU: minimálně Intel CORE 2 Duo (2 GHz).
RAM: 2 GB RAM.
HDD: přibližně 2.5 GB místa na pevném disku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 5
Výrobce: Bitdefender
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: