Bitdefender Family Pack 2021

Kód: 842
Neohodnoceno
1 138 Kč 940,50 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Ochrana až 15 zařízení v jedné rodinné domácnosti
  • Rodičovská kontrola pro sledování online aktivit
  • Ochrana vašich dokumentů, rodinných fotografií a videí pomocí ransomwaru
  • Detekce hrozeb k zastavení online útoků
  • Šifrování VPN k ochraně vašeho soukromí (200 MB / den)
  • Podrobné informace o produktu a rozšířený popis funkce jsou vždy vypsány na webových stránkách výrobce.

 


Bitdefender chrání vaše zařazení před různými typy elektronických hrozeb. Bitdefender chrání vaše zařazení před různými typy elektronických hrozeb. Spouští se automaticky hned po zapnutí a přizpůsobuje se hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a nezatěžoval systém. Bitdefender má režim baterie, rozšíření Anti-Tracker, ochranu sociálních sítí, správce hesel a nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.


 

Ochrana

Software Bitdefender Total Security 2020 eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, jako jsou viry, červy, trojské koně a jiné typy exploitů, rootkitů, botnetů a spywaru. Technologie behaviorální detekce, která funguje jako další vrstva ochrany, průběžně sleduje aktivitu programů a označuje podezřelé chování. Výkonný anti-phisingu vyhledává a blokuje stránky, které se snaží ukrást vaše finanční údaje. Také vás upozorní před vstupem na potenciálně nebezpečné stránky. Také disponuje firewallem a ochranou webové kamery i mikrofonu.

 

Výkon

Hned po zapnutí zařízení se automatický spustí Bitdefender Autopilot. Ten vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž vás obtěžovali nějaké vyskakovací okna. Díky inovativní a exkluzivní technologii se Bitdefender přizpůsobí hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a zbytečně nezatěžoval systém. Během hraní her dočasně zablokuje všechna vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení nebo pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí. Nechybí ani užitečná funkce Mód baterie.

 

Soukromí

Bitdefender disponuje jedinečným prohlížečem. V něm můžete jednoduše a bezpečně nakupovat nebo se přihlásit do vašeho bankovního účtu. Rozšíření Anti-Tracker blokuje sledovací služby, které o vás sbírají data a umožňuje vám prohlížet a spravovat tyto informace na každé navštívené stránce. K dispozici je ochrana sociálních sítí, správce hesel i nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 15
Výrobce: Bitdefender
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: