Nechce se Vám čekat na doručení fyzického balení? Nabízíme elektronické licence a předplatná s doručením již do 15 minut!

Bitdefender Internet Security 2021 1 PC na 1 rok

Kód: 166
Akce
Neohodnoceno
399 Kč –38 %
obrazek
399 Kč –38 % 246 Kč 203,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitdefender chrání vaše zařazení před různými typy elektronických hrozeb. Bitdefender chrání vaše zařazení před různými typy elektronických hrozeb. Spouští se automaticky hned po zapnutí a přizpůsobuje se hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a nezatěžoval systém. Bitdefender má režim baterie, rozšíření Anti-Tracker, ochranu sociálních sítí, správce hesel a nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

 


 

Ochrana

Software Bitdefender Total Security 2020 eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, jako jsou viry, červy, trojské koně a jiné typy exploitů, rootkitů, botnetů a spywaru. Technologie behaviorální detekce, která funguje jako další vrstva ochrany, průběžně sleduje aktivitu programů a označuje podezřelé chování. Výkonný anti-phisingu vyhledává a blokuje stránky, které se snaží ukrást vaše finanční údaje. Také vás upozorní před vstupem na potenciálně nebezpečné stránky. Také disponuje firewallem a ochranou webové kamery i mikrofonu.

 

Výkon

Hned po zapnutí zařízení se automatický spustí Bitdefender Autopilot. Ten vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž vás obtěžovali nějaké vyskakovací okna. Díky inovativní a exkluzivní technologii se Bitdefender přizpůsobí hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a zbytečně nezatěžoval systém. Během hraní her dočasně zablokuje všechna vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení nebo pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí. Nechybí ani užitečná funkce Mód baterie.

 

Soukromí

Bitdefender disponuje jedinečným prohlížečem. V něm můžete jednoduše a bezpečně nakupovat nebo se přihlásit do vašeho bankovního účtu. Rozšíření Anti-Tracker blokuje sledovací služby, které o vás sbírají data a umožňuje vám prohlížet a spravovat tyto informace na každé navštívené stránce. K dispozici je ochrana sociálních sítí, správce hesel i nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Výrobce: Bitdefender
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: