Fortnite: Deep Freeze Bundle + 1000 V-Bucks - Xbox

Kód: 8291
Neohodnoceno
1 359 Kč 1 123,14 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Ponořte se do zimního světa Fortnite s novým balíčkem Deep Freeze Bundle a získejte přístup k neuvěřitelnému hernímu obsahu! Tento balíček obsahuje nejen nový outfit a herní doplňky, ale také 1000 V-Bucks, herní měnu, kterou můžete použít k nákupu dalších vylepšení a doplňků v hře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fortnite: Deep Freeze Bundle + 1000 V-Bucks - Xbox

Zakupte si balíček Deep Freeze Bundle a připravte se na nejlepší herní zážitek v Fortnite! S novými herními doplňky budete vypadat neohroženě a s 1000 V-Bucks můžete nakupovat další herní doplňky a získávat výhody, které vám pomohou překonat vaše soupeře a zvítězit v bitvách v Fortnite.

Balíček obsahuje : 

  • Frostbite Outfit: nový a neuvěřitelně detailní outfit, který vás přenesou do zimního světa Fortnite. S tímto outfitem budete vypadat neohroženě a nezastavitelně.
  • Chill-Axe Pickaxe: nový herní doplněk, který se perfektně hodí k novému outfitu. Tento herní doplněk přidává do hry neuvěřitelně působivou sekeru, která bude vaším společníkem v každém boji.
  • Cold Front Glider: nový herní doplněk, který vám umožní přeletět zasněženou krajinu Fortnite. Tento herní doplněk je nejen krásný, ale také velmi užitečný při překonávání vzdáleností v rámci hry.
  • Freezing Point Back Bling: nový herní doplněk, který se perfektně hodí k novému outfitu. Tento herní doplněk přidává do hry neuvěřitelně působivou ledovou podstavu s příslušenstvím, které bude vaším společníkem v každém boji.
  • 1000 V-Bucks: herní měna, kterou lze použít k nákupu dalších herních doplňků a vylepšení v hře.

How to get Deep Freeze Bundle in Fortnite Chapter 2 Season 8

Doplňkové parametry

Kategorie: Fortnite
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One X|S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: