Fortnite: Rogue Spider Knight Bundle + 2000 V-Bucks - Xbox

Kód: 8279
Neohodnoceno
2 258 Kč 1 866,12 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Vstupte do světa Fortnite s novým balíčkem Rogue Spider Knight Bundle a získejte přístup k neuvěřitelnému hernímu obsahu! Tento balíček obsahuje nejen nový outfit a herní doplňky, ale také 2000 V-Bucks, herní měnu, kterou můžete použít k nákupu dalších vylepšení a doplňků v hře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fortnite: Rogue Spider Knight Bundle + 2000 V-Bucks - Xbox

Zakupte si balíček Rogue Spider Knight Bundle a připravte se na nejlepší herní zážitek v Fortnite! S novými herními doplňky budete vypadat neohroženě a s 2000 V-Bucks můžete nakupovat další herní doplňky a získávat výhody, které vám pomohou překonat vaše soupeře a zvítězit v bitvách v Fortnite.

Balíček obsahuje :

  • Rogue Spider Knight Outfit: nový a neuvěřitelně detailní outfit, který vás přenesou do světa temnoty a nekonečných bojů. S tímto outfitem budete vypadat neohroženě a nezastavitelně.
  • Shadow Spider Knight Back Bling: nový herní doplněk, který se perfektně hodí k novému outfitu. Tento herní doplněk přidává do hry neuvěřitelně působivý batoh, který bude vášm společníkem v každém boji.
  • Web Breaker Harvesting Tool: nový herní nástroj, který umožní hráčům získávat zdroje ze světa Fortnite s tím správným temným a nebezpečným vzhledem.
  • 2000 V-Bucks: herní měna, kterou lze použít k nákupu dalších herních doplňků a vylepšení v hře.

Fortnite Rogue Spider Knight Bundle Xbox One | Xbox One | Key4You.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fortnite
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: