Fortnite: The Minty Legends Pack + 1000 V-bucks - PS4/PS5

Kód: 5351
Neohodnoceno
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fortnite: The Minty Legends Pack

Hra Fortnite je velmi originální akce pro naše oblíbené herní konzole Sony PS4, která si bere to nejlepší z her jako Minecraft nebo Left 4 Dead. Jde zábavný mix frenetického střílení zombie a budování opevněných základem, který si ještě více užijete když ji budete hrát se svými přáteli.  

V balíčku s názvem Minty Legends Pack najdete voucher s kódem pro stáhnutí bonusového herní obsahu do hry Fornite (základní hra je bezplatně ke stažení v Playstation Store): 1 000 V-bucks (mince herní měny) oblečení Fresh Aura Outfit doplněk Minty Multipack Back Bling krumpáč Minty Mountaineer Pickaxe oblečení Minty Bomber Outfit doplněk Spearmint Satchel Back Bling krumpáč Freshbreaker Pickaxe oblečení Skellemint Oro Outfit doplněk Minty Mantle Back Bling krumpáč Triple Mint Scepter Pickaxe skin Fire Mint Wrap

Upozornění: produkt Fortnite Minty Legends na PS4 neobsahuje fyzický optický disk, ale pouze výše uvedený voucher!!! Dodává se pouze formou kódu pro stažení z internetu, nikoliv na fyzickém nosiči.  

Online střílečka Fortnite vyžaduje stálé internetové připojení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Playstation 4
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: