Nechce se Vám čekat na doručení fyzického balení? Nabízíme elektronické licence a předplatná s doručením již do 15 minut!

Nejčastější dotazy

FAQ - Často kladené dotazy

Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici během několika minut.

Licenční klíče jsou odesílány na emailovou adresu zadanou při vytvoření objednávky do 15 minut od příjetí platby, pokud není v popisu uvedeno jinak.

Jelikož zde dochází k zasílání více emailů během krátkého časového intervalu, tak email s licenčním klíčem někdy může zapadnout do složek nevyžádané pošty. Nejčastější příklady:

Emailové schránky od společnosti Seznam.cz: "Spam", "Hromadné"

Emailová schránka Gmail.com v levé postranní liště: "Spam", případně přes štítek Kategorie -> "Promoakce", "Aktualizace", "Fóra", "Sociální sítě"

Pokud se licenční klíč nenachází ani ve složkách nevyžádané pošty, tak nás prosím kontaktujte na emailové adrese info@esoftis.cz nebo přímo odpovědí na emailovou zprávu o přijetí Vaší objednávky.

Vzhledem k většinové digitální nabídce kamennou prodejnu nemáme. Rádi Vám ovšem osobně poradíme na telefonu 775 085 676 (Po–Pá 10:00-18:00), na LiveChatu (Po–Ne 8:00-22:00) a kdykoli na emailu info@esoftis.cz.

Návody pro uplatnění licenčních klíčů naleznete na stránce: Aktivace produktů

V případě, že se Vám nedaří licenční klíč aktivovat, tak nám prosím zašlete snímek obrazovky s chybovou hláškou na emailovou adresu info@esoftis.cz. Jako předmět prosím uveďte číslo své objednávky. Předem Vám moc děkujeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení