NHL® 23 Standard Edition - Xbox One

Kód: 8714
Neohodnoceno
754 Kč 623,14 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

NHL 23 pro Xbox One s sebou oproti minulým ročníkům přináší několik zásadních vylepšení - tak například tentokrát umožní hraní napříč platformami v rámci jedné konzolové generace v režimech Ultimate Team a World of Chel (součástí aktualizace na konci roku 2022). Nabídku hráčů pro soupisky HUT v tomto ročníku doplnily ženy a díky tomu se zároveň můžete utkat i v zápasech smíšených týmů. Pro ještě reálnější zážitek ze hry bylo přidáno více než 500 animací, třeba při odehrání puku v poslední možný okamžik či při zavrávorání hráče. V neposlední řádě přibyly také možnosti oslav, světelné show a projekce na ledě pro NHL i národní týmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NHL® 23 Standard Edition - Xbox One

Napříč platformami

Titul NHL 23 nabídne možnost utkat se s ostatními hráči napříč platformami jedné konzolové generace v režimech Hockey Ultimate Team a World of Chel. Zvýší se tak počet dostupných soupeřů a zároveň se sníží doba čekání na vhodný tým.

NHL 23 - Hockey Video Game - EA SPORTS

Ženský hokej i smíšené týmy

Očekávaný 23. ročník oblíbené sportovní hry přináší režim Hockey Ultimate Team, s nímž se můžete těšit na smíšené zápasy mužů a žen. Svou soupisku můžete obohatit o nejlepší hráčky i hráče světa, jako jsou například Sarah Nurseová či Trevor Zegras, jejichž tváře poznáte na obalu hry.

NHL 23 (for Xbox Series X) Review | PCMag

Odehrání puku na poslední chvíli

Od tohoto ročníku lze zachránit i zdánlivě promarněné šance. Přidaná možnost odehrát puk na poslední chvíli s 500 vylepšenými animacemi vám umožní puk instinktivně přihrát i při zavrávorání hráče. Po pádu se můžete pokusit i o zoufalou střelu na branku ze země.

NHL 23 Standard Edition Xbox Series X, Xbox Series S 37948 - Best Buy

Oslavte každý úspěch

S oslavami a světlenými show si konečně naplno vychutnáte každý úspěch. V případě, že se rozhodnete vydat na kluziště v barvách národních či NHL týmů, v aréně vás přivítají speciální týmové světelné projekce na ledě, a to i v off-line režimech.

NHL® 23 PS4™

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: