Parallels Toolbox - Windows/Mac

Kód: 7114
Neohodnoceno
1 359 Kč 1 123,14 Kč bez DPH
Vyprodáno (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Navrženo pro kreativní jednotlivce, studenty, majitele malých podniků, chronické multitaskery, IT manažery a všechny používající systémy Windows a Mac. Parallels Toolbox umožňuje každému vytěžit maximum ze svého Macu nebo PC s Windows – aniž by se museli učit složitá systémová nastavení.

Společnost Parallels je velmi známá především díky svým virtualizačním nástrojům. Software Parallels Desktop for Mac umožňuje na počítačích Apple s operačním systémem macOS provozovat plnohodnotnou instanci Windows – nově dokonce nejen na strojích s procesory Intel, ale také na platformě Apple M1. Další důležitou novinkou je Parallels Desktop for Chrome OS, umožňující virtualizaci Windows na chromeboocích. Parallels přitom nabízí kompletní řešení včetně potřebné licence systému Windows.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parallels Toolbox

Sada Parallels Toolbox nabízí mnoho užitečných nástrojů, které lze jednoduše vyvolat kliknutím myší nebo uživatelsky nastavitelnou klávesovou zkratkou. Najdete mezi nimi například archivační program s funkcí ochrany souborů heslem, svižný vyhledávač duplicitních souborů na disku počítače nebo nástroje na konverzi různých formátů videa, spolehlivé vyčištění pevných disků, pořizování snímků obrazovky nebo třeba rychlé uzamknutí počítače. Řadu z těchto funkcí najdete i přímo ve výbavě Windows a macOS, ale jejich použití často není tak komfortní a rychlé.


Mimo to se hodí třeba také funkce potlačení všech systémových hlášení nebo například nástroj na stahování videí z webových stránek či videoserveru YouTube ve zvolené kvalitě. Po instalaci se tlačítko Parallels Toolbox usídlí v oznamovací oblasti hlavního panelu a po otevření vám nabídne přibližně čtyři desítky svých nástrojů. 

Sada Parallels Toolbox obsahuje přes čtyři desítky nástrojů, vyvolávaných z nabídky skryté pod ikonou v oznamovací oblasti hlavního panelu Windows. Nástroje jsou tříděny do skupin podle účelu a pro výběr vhodné funkce můžete použít také integrovaný vyhledávač. | Zdroj: Parallels Toolbox 4.5

 

Sada Parallels Toolbox obsahuje přes čtyři desítky nástrojů, vyvolávaných z nabídky skryté pod ikonou v oznamovací oblasti hlavního panelu Windows. Nástroje jsou tříděny do skupin podle účelu a pro výběr vhodné funkce můžete použít také integrovaný vyhledávač. 

Jednotlivé nástroje ze sady Parallels Toolbox fungují jako jednoúčelové miniaplikace, které vám pomohou s řešením každodenních úkolů i problémů při práci s počítačem. Například nástroje pro video pomohou s jeho stažením s internetu a převodem do vhodného formátu nebo pořízením záznamu z kamery či pracovní plochy. | Zdroj: Parallels Toolbox 4.5

 

Jednotlivé nástroje ze sady Parallels Toolbox fungují jako jednoúčelové miniaplikace, které vám pomohou s řešením každodenních úkolů i problémů při práci s počítačem. Například nástroje pro video pomohou s jeho stažením s internetu a převodem do vhodného formátu nebo pořízením záznamu z kamery či pracovní plochy. 

Pro lepší přístup k nástrojům ze sady Parallels Toolbox slouží také nabídka „Dashboard“, která zobrazuje návrhy doporučených nástrojů společně se seznamem naposledy použitých funkcí. V možnostech nastavení Parallels Toolbox si můžete k jednotlivým nástrojům přiřadit vlastní klávesové zkratky. | Zdroj: Parallels Toolbox 4.5

Pro lepší přístup k nástrojům ze sady Parallels Toolbox slouží také nabídka „Dashboard“, která zobrazuje návrhy doporučených nástrojů společně se seznamem naposledy použitých funkcí. V možnostech nastavení Parallels Toolbox si můžete k jednotlivým nástrojům přiřadit vlastní klávesové zkratky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: