Ashampoo 3D CAD Architecture 9

Kód: 9363
Neohodnoceno
584 Kč 482,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashampoo 3D CAD Architecture 9

3D plánovač domů s maximálním přehledem a praktickou pomocí!

Chtěli byste si svůj dům naplánovat v klidu a pohodě na svém PC? Ashampoo 3D CAD Architecture je pohodlný kreslicí program pro každého, kdo chce uskutečnit své vize! Pomocí průvodce krok za krokem můžete rychle a snadno získat první výsledky. Díky 2D, 3D a průřezovým přehledům máte vždy představu o stavu vašeho projektu. Okamžitě vidíte, co chybí a kde je ještě potřeba provést změny ve vašem plánování! Program vám pomůže identifikovat tato slabá místa a úzká místa! Ať už dům stavíte, rekonstruujete nebo jen zařizujete – podívejte se předem, jak bude později vypadat! Použijte 3D plánovač domů, který vám opravdu pomůže!

Nové konstrukční nástroje

Nástroje pro numerické zadávání jsou tím nejlepším v přesném plánování, a proto zde nová verze skutečně září! Nové varianty numerického zadávání pro stěny, okna a dveře ještě usnadňují práci, nové nástroje pro numerické úpravy pro stejné oblasti udělají vaše projekty ještě přesnější a variabilnější. Spolu s novými doplňkovými komponenty pro okna a dveře, roletové boxy, žaluzie a bordury se výrazně zlepšila oblast designu a konstrukce!

Mnoho nových katalogů a objektů

Ashampoo 3D CAD Professional je také tak populární kvůli velkému množství 3D objektů. Použijte více než 1200 nových 3D objektů a více než 250 připravených skupin v novém katalogu skupin! Katalog obsahuje mimo jiné skupiny plné hotových garáží, kuchyňských linek, zahradních domků a saun. Vytvořte si vlastní katalogové adresáře a použijte je přímo v katalozích, praktičtější už to být nemůže! A na speciální přání zákazníka lze nyní v řezech a pohledech použít výškové rozměry s hodnotami nad hladinou moře. Těšte se na program, který září do všech detailů!

Novinka v architektuře Ashampoo® 3D CAD Architecture 9

  • Katalog se skupinami hotových garáží, kuchyňských koutů, zahradních domků a saun
  • Nové varianty numerického zadávání pro stěny
  • Nové nástroje pro numerické zadávání oken a dveří
  • Nové nástroje pro numerické úpravy stěn, oken a dveří
  • Doplňkové komponenty pro okna a dveře, roletové boxy, žaluzie, bordury
  • Vytvořte si vlastní katalogové adresáře a používejte je přímo v katalozích
  • Výškové rozměry s hodnotami nad hladinou moře v úsecích a výškách
  • Více než 1200 nových 3D objektů
  • Více než 250 skupin připravených k použití v novém katalogu skupin

Fotovoltaika – pro střešní a ploché střešní systémy

Koncepce fotovoltaických systémů nesmí být zapomenuta při dobrém plánování projektu. U systémů plochých střech se zpočátku pracuje na základě instalačních ploch. V těchto oblastech můžete definovat oblasti, ve kterých nesmí být instalovány žádné moduly. Celý systém pak umístíte do definované oblasti pouhými dvěma kliknutími myši. Můžete měnit vzdálenosti mezi řadami, otáčet je podle potřeby nebo je zarovnávat ručně - vše pro dokonalé předběžné plánování!

Výkonné vyhodnocení oblasti

V reakci na oblíbené požadavky jsme integrovali další hodnocení oblastí a vhodné výstupní šablony. Kromě výstupu čistého obytného prostoru jsou nyní k dispozici četná další hodnocení ploch: podlahové plochy, plochy stěn a stropů, plochy fasád a mnoho dalšího. Všechny fasádní povrchy lze také snadno vytisknout jako soubory PDF, RTF nebo Excel! Stejně snadno lze vytvořit seznamy pozic oken.

Objekty snadno zrcadlíte

Pro zrcadlení zamýšlených prvků, jako jsou 3D objekty a 2D symboly, jsou k dispozici dva nástroje. Zrcadlení lze provádět na libovolné ose nebo ve středu objektu. Zrcadlení také funguje s více výběry stejných typů prvků, což může ušetřit spoustu času! Práce s CAD těžko může být flexibilnější!

Bezkonkurenční účinnost

Díky jasnému, tematicky strukturovanému rozhraní je každá funkce vzdálena pouhým kliknutím myši. Všechny ovládací prvky jsou logicky uspořádány a rychle dostupné. Můžete si vybrat, zda chcete použít klasický panel nástrojů nebo moderní zobrazení karet, jak je znáte z produktů Microsoft Office.

Nekomplikované díky vstupním pomůckám a asistentům

Od návrhu vlastního návrhu střechy až po plánování místa – Ashampoo 3D CAD Pro 7 vás podporuje ve všech složitých operacích pomocí užitečných vstupních pomůcek a asistentů. Vy se soustředíte na obsah a software udělá zbytek – jak má být.

Včetně venkovního a vnitřního vybavení

Integrovaný katalog objektů vám poskytuje přístup k řadě komponent, textur, materiálů a symbolů. Od dveří, oken, balkónů a přístřešků pro auta až po instalatérské a elektroinstalace, všechny požadované předměty lze okamžitě umístit kliknutím myši. Ze SketchUp a Collada lze snadno importovat mnohem více objektů. Tímto způsobem můžete získat představu o konečném produktu ve fázi plánování – až do posledního detailu!

Centrum stavebních materiálů s informovanými CAD texturami

mtextur.com [.ch/.de/.eu] nabízí architektům, projektantům a projektantům možnost získat bezplatné informace o stavebních materiálech a jejich výrobcích. Nalezené materiály lze stáhnout jako textury CAD a BIM s vysokým rozlišením, takže je lze přímo použít ve vašem vlastním plánovacím softwaru. Pomocí vyhledávacích kritérií, jako je skupina materiálů, barva a oblast použití, výrobce a produktová řada, můžete konkrétně vyhledávat různé stavební materiály. Další odkazy, referenční příklady a soubory PDF s informacemi o materiálech doplňují nabídku. S více než 10 000 materiály je mtextur největším světovým centrem pro skutečné CAD textury (online od roku 2006). Výsledkem je praktické zjednodušení každodenního plánování v éře BIM (Building Information Modeling).

Požadavky na systém
operační systém

Windows 11, Windows 10

Systémy s procesory ARM nejsou podporovány.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grafické aplikace
Počet zařízení: 1
Typ licence: Trvalá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: