3DMark - PC

Kód: 6481
Neohodnoceno
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

3DMark je počítačový srovnávací nástroj vytvořený a vyvinutý společností UL za účelem stanovení výkonu 3D grafického vykreslování počítače a možností zpracování zátěže CPU. Spuštěním 3DMark vytvoříte skóre 3DMark, přičemž vyšší čísla znamenají lepší výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3DMark - PC

Počítačové hry jsou hledáním výkonu, nekonečným cyklem upgradů, přetaktování a vylaďování vašeho systému pro rychlejší snímkování, vyšší rozlišení a kvalitnější vizuální efekty.

3DMark je základní vybavení pro tento úkol. Již více než 20 let je 3DMark první volbou pro benchmarking, testování a porovnávání výkonu PC.

Vždy se objeví nová hra, která bude vyžadovat více výkonu od vašeho hardwaru. A vždy bude k dispozici nový hardware, který vašim hrám poskytne vyšší výkon. A tak koloběh pokračuje. Vítejte v 3DMark, Gamer's Benchmark.

3DMark obsahuje vše, co hráči potřebují ke srovnávání a porovnávání výkonu počítače. Má vyhrazené testy pro všechny typy počítačů od lehkých notebooků po vyhrazené stolní počítače. 3DMark doporučí nejlepší benchmark pro váš hardware.

3DMark testuje výkon GPU a CPU vašeho systému vykreslováním extrémně náročných herních scén v reálném čase. Čím rychleji benchmark běží, tím lepší je vaše skóre. Nyní vaše hledání začíná. Co můžete udělat pro lepší skóre?

Začněte tím, že porovnáte své skóre 3DMark s výsledky z jiných systémů se stejným hardwarem. Nižší než průměrné skóre může znamenat problém s chlazením, konfigurací nebo vadnými součástmi. Vyšší než průměrné skóre ukazuje potenciál pro přetaktování vašeho hardwaru.

Aktualizujte své ovladače. Aktualizujte systém Windows. Experimentujte s nastavením systému. Podívejte se, o kolik více výkonu můžete ze svého systému získat. Po každé změně spusťte 3DMark a sledujte svůj pokrok. Identifikujte úzká hrdla ve svém systému a porovnejte skóre 3DMark, abyste mohli vybrat svůj další upgrade. Požádejte o radu, sdílejte tipy a předveďte svůj systém v komunitním centru 3DMark na Steamu.

Přetaktování je umění, které vyžaduje zručnost a přesnost. Cílem je vymáčknout z vašeho GPU a CPU každou kapku výkonu. Odměnou je bezplatný upgrade výkonu a uspokojení z posouvání vašeho hardwaru nad jeho skladový výkon.

3DMark je nezbytný nástroj pro přetaktování. Spusťte 3DMark před a po přetaktování, abyste změřili nárůst výkonu. Použijte vlastní nastavení benchmarku k prozkoumání limitů výkonu vašeho PC. Udělejte testy 3DMark více či méně náročné změnou rozlišení a dalších nastavení.

Spusťte zátěžové testy 3DMark a zkontrolujte stabilitu přetaktování a účinnost chlazení. Zátěžové testy 3DMark běží ve smyčce, aby byl váš systém vystaven velké zátěži po dobu delší než standardní běh benchmarku.

Vyzvěte své přátele, aby nastavili nejvyšší skóre 3DMark nebo soutěžili o první místo v žebříčcích 3DMark Steam.

Pokud máte rádi počítačové hry, není nic lepšího, než si postavit svůj vlastní počítač. A pokud si ho postavíte sami, není nic nervy drásavějšího, než ho poprvé zapnout. Spustí se? Bude vše fungovat správně? Ať už stavíte kompletní systém od začátku nebo upgradujete komponentu, 3DMark vás pokryje.

Spusťte 3DMark a porovnejte své srovnávací skóre s podobnými systémy, abyste se ujistili, že je vaše nové sestavení správně nastaveno. Podrobné grafy monitorování hardwaru vám ukazují, jak se během běhu benchmarku měnilo zatížení CPU a GPU, teplota a rychlost hodin – ideální pro identifikaci problémů s konfigurací.

Použijte zátěžové testy 3DMark ke kontrole stability vašeho systému a odhalení vadného hardwaru, dokud je stále v záruce. Zátěžové testování je také skvělý způsob, jak otestovat a optimalizovat chladicí výkon vašeho systému. Dobře sestavený počítač se slušným chlazením by měl být schopen poskytovat špičkový výkon po celou dobu trvání zátěžového testu 3DMark.

3DMark vám může pomoci, když plánujete upgrade. Vyhledejte a porovnejte výsledky benchmarků všech nejnovějších grafických karet a procesorů na webu 3DMark, abyste našli modely, které nabízejí nejlepší výkon pro váš rozpočet.

Hraní na PC se nikdy nezastaví a ani 3DMark. Každý rok přidáváme nové benchmarky, testy a funkce. 3DMark pravidelně aktualizujeme, abyste mohli porovnávat nejnovější počítačový herní hardware. Když si dnes koupíte 3DMark, získáte výhody z více než sedmi let nepřetržitého vývoje, aktualizací a vylepšení.

 • Time Spy — benchmark DirectX 12 pro herní počítače
 • Time Spy Extreme — 4K herní benchmark s DirectX 12
 • Port Royal — benchmark sledování paprsků v reálném čase
 • Night Raid — Test DirectX 12 pro počítače s integrovanou grafikou
 • Wild Life — Multiplatformní benchmark pro notebooky a tablety
 • Fire Strike — benchmark DirectX 11 pro herní počítače
 • Fire Strike Extreme — benchmark DirectX 11 pro herní počítače
 • Fire Strike Ultra — 4K hraní s DirectX 11
 • Sky Diver — Test DirectX 11 pro počítače s integrovanou grafikou
 • Zátěžové testy — Otestujte spolehlivost a stabilitu vašeho PC
 • Test funkce API Overhead
 • Test funkce DirectX Raytracing
 • Test funkcí PCI Express
 • Test funkce VRS
 • Test funkcí NVIDIA DLSS
 • Hardware monitoring
 • Vlastní nastavení benchmarku
 • Nainstalujte testy nezávisle
 • Přeskočit možnost ukázky benchmarku
 • Uložit výsledky offline
 • Otestujte svůj počítač pomocí Time Spy, Night Raid, Fire Strike a Sky Diver.
 • Ostatní benchmarky, funkce a nastavení jsou uzamčeny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Němčina, Ruština, Španělština, Polština, Japonština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: