7 Days to Die - PC

Kód: 910
Akce
ZDARMAZDARMA
7DTD 0
332 Kč 274,38 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boj o přežití

Zapomeňte na procházku růžovou zahradou, v této hře půjde o život! Nukleární válka zničila většinu světa a proměnila živé osoby v krvelačné zombie. Čeká vás napínavý boj o přežití, během kterého budete hledat bezpečný úkryt, zajišťovat si zásoby i vyrábět zbraně proti zombie.
Boj o přežití

Objevujte svět

Prozkoumávejte mimořádně rozsáhlý otevřený svět této hry, který ukrývá spoustu rozdílných prostředí. Najděte jednu z opuštěných budov, opravte ji a pečlivě promyslete pasti či obranné pozice, abyste ve svém úkrytu mohli odolávat hordám zombie.
Objevujte svět

Zdokonalujte se

Hledejte, opravujte a vyrábějte zbraně, nástroje, oblečení, vozidla i další předměty, které vám pomohou přežít v nelítostném světě. Nezapomeňte vylepšit aktivní i pasivní schopnosti svého hrdiny ve více než 50 víceúrovňových skupinách.
Zdokonalujte se

Spojte síly

Hrajte jako vlk samotář ve velkém otevřeném světě, nebo pozvěte do hry své přátele v režimu až pro čtyři hráče. Můžete se utkat proti sobě, společně bojovat o přežití či vytvářet nový herní svět v kreativním režimu.
Spojte síly 

Pusťte se do práce

Aktivujte kreativní režim a vybudujte herní svět podle svých vlastních představ. K dispozici máte neomezený přístup k více než 400 předmětům a 1 200 stavebním blokům. Jediným limitem tedy zůstává vaše představivost!
Pusťte se do práce

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: