A Plague Tale: Innocence - PC

Kód: 960
ZDARMAZDARMA
6b4226299b4f0b03cc35bed5aba165cc
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

A Plague Tale: Innocence je ponurý příběh mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky Inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

A Plague Tale: Innocence

Otestujte své postřehy, odolnost a vytrvalost. Překonejte v honbě za svobodou a novým životem nástrahy číhající na každém kroku. Akční adventura s hlavní hrdinkou Amicií a jejím bratrem Hugem vás zavede do děsivého prostředí Francouzského království, které bylo zasaženo válkou a morem. Jak se s tím popasujete? Během dobrodružné cesty krajinou a vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí na vás číhá nepřeberné množství nebezpečných vojáků, žoldáků a krvežíznivých krys.

 

Ponurý středověk

Děj hry se odehrává ve velmi chmurném období Francouzského království. Konkrétně se píše rok 1349. A na vás, přesněji řečeno na 15leté hrdince Amicii a jejím mladším bráškovi Hugovi, bude probojovat se skrz deprimující region a zdevastované vesnice na svobodu a najít smysl života.
Ponurý středověk

Pustina plná léček

Výpravu za lepšími zítřky absolvujete v hrůzu nahánějící oblasti, která na vás dýchá smrtelným nebezpečím na každém kroku. Prostředí kolem vás bylo totiž zasaženo morem, jehož negativní auru pocítíte na vlastní kůži všude kolem sebe. Jak se s tímto závanem strachu vypořádáte? Odoláte všem nástrahám?
Pustina plná léček

Pozor na krysy...

Obrňte se vytrvalostí, zbystřete pozornost. Nikdy nevíte, odkud na vás vyskočí nepřátelské individuum, jehož touha je zcela zřejmá - zastavit vaši snahu, překazit vám plán. A komu se postavíte? V patách vám bude především záplava po krvi bažících krys šířících se po celém území Francie.
Pozor na krysy...

...a také vojáky

Vedle všudypřítomných a dotěrných hlodavců se musíte mít na pozoru i před vojáky a žoldáky, kteří Amicii s Hugem, jakožto členy šlechtické rodiny de Rune, pronásledují a touží se zmocnit mladšího ze sourozenců. Utečete jim? Síla je samozřejmě na soupeřově straně, využijte proto různých lstí a úkrytů.
...a také vojáky

Spojenci pomůžou

V rámci plnění svého snu v podobě hledání nového života narazíte nejen na nepříjemnou, tedy nepřátelskou společnost, ale i na "spřízněné duše" - další děti. Ty vám neublíží. Naopak. Spojte s nimi síly a zlikvidujte odpor zmíněných nenasytných krys, jež požírají vše živé. Třeba takový oheň jim nedělá vůbec dobře...
Spojenci pomůžou

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Hororová, Survival
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Španělština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: