Abiotic Factor

Kód: 9726
ZDARMAZDARMA
Abiotic Factor
487 Kč 402,48 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Abiotic Factor je hra o přežití pro 1–6 hráčů zasazená do hlubin podzemního výzkumného zařízení. Největší mozky světa musí přežít proti největším hrozbám vesmíru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GATE je domovem největších světových mozků a provozuje globální síť tajných výzkumných laboratoří, které pokrývají všechny oblasti vědeckého studia - a říše za nimi.

Jako zaměstnanec GATE rozšiřujete hranice lidských znalostí a snažíte se vysvětlit nevysvětlitelné – včetně anomálií a paranormálních entit: od artefaktů zkreslujících gravitaci po nadpřirozená stvoření s nespoutaným instinktem násilí. Bezpečnost, zabezpečení a utajení jsou nanejvýš důležité... obvykle.

Po katastrofálním prolomení kontejnmentu se vaše pracoviště stalo vesmírnou bitevní zónou: anomální entity jsou na útěku, nepřátelé z jiných dimenzí pronikají přes portály a tajemná vojenská sekta - známá jako The Order - se bez rozdílu zaměřuje na personál a entity a míří na zmocnit se artefaktů a ukončit chaos.

Zadržovací postupy selhaly a pomoc není na cestě. Uvízli míle pod povrchem, je na vás a vašich kolezích vědců, abyste se spojili, naplánovali svůj útěk a učinili z tohoto podzemního komplexu svůj nový domov – prozatím.

Abiotic Factor přináší sci-fi z 90. let a bohatý vývoj postav do žánru tvorby přežití v otevřeném světě pro více hráčů. Až 6 hráčů si může vybrat své PHD, postavit svého vědce, vyzbrojit se a prozkoumat obrovský podzemní komplex plný nadpřirozených artefaktů, transdimenzionálních nepřátel a neúspěšných vědeckých experimentů.

Mezi mimozemskými hrozbami, které loví další jídlo, spouštěčem šťastných vojáků a nejpokročilejšími robotickými bezpečnostními silami na světě útočícími na personál pracující přesčas, není nouze o nebezpečí. Jako vědec není boj vaší silnou stránkou, takže budete muset využít své PHD, abyste své protivníky přelstili: vyrobte si důmyslné a výstřední nástroje, zbraně a vybavení, od jednoduchých sítí a dřevěných netopýrů po laserová děla a propracované pasti. - vše, co váš velký vědecký mozek dokáže shromáždit!

Buďte jako doma – jste tu na dlouhou trať. Vybírejte zdroje z prázdných kanceláří a prázdných laboratoří, přepadejte prodejní automaty a ukradněte majetek společnosti, abyste při prozkoumávání zařízení vybudovali novou základnu operací. Když je čas na změnu prostředí, sbalte si své věci a přemístěte je po zařízení pomocí ručních vozíků, vysokozdvižných vozíků, SUV, teleportů a dalších.

Oblékněte si laboratorní plášť a získejte doktorát: od rostlinného genetika po obranného analytika a stavebního inženýra (a mnoho, mnoho dalších), z nichž každý má své vlastní výhody nezbytné pro přežití. Kombinujte vlastnosti a dovednosti, poté se zvyšujte a získejte výhody a schopnosti se svými kolegy vědci, abyste vytvořili impozantní vědeckou sílu.

Práce v GATE byla možná práce snů, ale zemřít tady nebylo součástí vašeho pětiletého plánu. Prozkoumejte toto masivní podzemní zařízení i mnoho světů za ním a plně využijte nejpokročilejší technologii, kterou lidstvo nezná v tomto interdimenzionálním sci-fi dobrodružství!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: