Acronis Cyber Protect Home Office Essentials - 1 zařízení / 1 rok

Kód: 5906
Neohodnoceno
648 Kč 535,54 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Acronis - Aktivace

Jen jedno řešení spojuje antimalware se zálohováním, aby vás tak chránilo před všemi dnešními hrozbami; od nehod přes selhání až po napadení. Licence je platná pro 1 zařízení (Windows, macOS, Android, iOS) na 1 rok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdová kybernetická ochrana

Jen jedno řešení spojuje antimalware se zálohováním, aby vás tak chránilo před všemi dnešními hrozbami; od nehod přes selhání až po napadení

 

 

Snadné, intuitivní zálohování a antivirus

Vše je chráněno: fotky, soubory, aplikace, systémy a zařízení, na kterých data jsou. Intuitivní uživatelské rozhraní je přístupné odkudkoli.

Účinná ochrana vše v jednom

Spolehlivé zálohování a pokročilý antimalware spojené v jedno funkční řešení. Odstraňuje komplikovanost a náklady související se správou několika nástrojů.

V bezpečí před moderními kyberhrozbami

Zastaví jakoukoli hrozbu před narušením vašeho digitálního života, a to ať už by to bylo selhání disku, ztracené či ukradené zařízení nebo kyberútoky, včetně těch dosud nedefinovaných.
 

Používá se snadno

easy to use print screen

Tady se dozvíte, jak Acronis Cyber Protect Home Office propojuje spolehlivé zálohování s pokročilým antimalwarem, čímž dává vzniknout výkonným integracím

Zálohování, které jednou nastavíte a můžete na něj zapomenout, a k tomu komplexní ochrana. Znamená to, že už nikdy neztratíte jediný cenný soubor či drahou aplikaci. A celý systém obnovíte kdykoli během okamžiku.

  • Flexibilní zálohování umožňuje zálohování přesně toho, co potřebujete, kamkoli chcete. Od image celého systému po zálohování konkrétních souborů
  • Obnovy jsou rychlé a spolehlivé. Celý systém obnovíte na stejný či nový hardware na několik málo kliknutí
  • Klonování disku, vše v jednom disky obnovy, end-to-end šifrování a další inovativní funkce. Vaše data budou vždy v bezpečí

Doplňkové parametry

Kategorie: Práce se soubory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: