Acronis True Image 2019 - 1 PC

Kód: 6674
598 Kč 494,21 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Acronis - Aktivace

Software pro osobní zálohu od společnosti Acronis je v české lokalizaci. Jedná se o elektronickou verzi určenou pro 1 počítač. Funkce lokální zálohování - Acronis Survival Kit, aktivní ochrana proti ransomware, zálohování při zapojení USB, klonování aktivních disků, podpora virtuálního prostředí. Cloudová záloha - dvojitá ochrana, rychlé zálohování a obnova, přístup odkudkoli, bezpečná datová centra. Zálohování mobilních zařízení - ochrana na cestách, neomezený počet zařízení, lokální Wi-Fi zálohování, obnova jednotlivých souborů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acronis True Image 2019 - 1 PC

 

Tento zálohovací software Acronis True Image 2019 v české lokalizaci je jedničkou na trhu ve své kategorii. Hlavní premisou tohoto softu je zálohování, uchovávání a obnovení za využití klonování a imagingu k vytvoření duplikátu vašeho systému, zachycujícího všechna vaše data, k migraci nebo obnovení systému. Všechna data můžete uchovat na místním disku nebo cloudu a užívejte si dvojité ochrany, vždy dostupných kopií dat on-site a off-site.

Hlavní přednosti

  • rychlé zálohování a obnova
  • snadné použití, management i vizuální vzhled
  • pohodlný přístup odkudkoli a plně kompatibilní

 

 

Jednoduché nastavení a kontrola zálohy

Díky velice intuitivnímu přístupu, pro vás záloha a ochrana dat nebude nic složitého. S tímto jediným řešením můžete chránit PC, Macy, iOS a Android zařízení a všechny vaše účty na sociálních médiích. To vše jednoduše ochráníte po výběru lokace pro zálohu na dvě kliknutí. Navíc s přehlednými vizuálními dashboardy budete mít o všem přehled.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zabezpečení proti ransomware

Braňte se proti ransomware aktivně. Každá edice Acronis True Image teď přichází s exkluzivní Acronis Active Protection technologií, která rozpozná a zastaví útok ransomware a automaticky zvrátí jeho dopady.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Co je nového pro verzi 2019?

Acronis Survival Kit - Obnova po zhroucení systému je s tímto novým, vše-v-jednom nástrojem jednoduchá. Vytvořený na externím disku, obsahuje vše, co potřebujete – boot médium, systémový oddíl a všechny vaše zálohy – ke spolehlivé obnově celého vašeho systému. Udělejte si proces obnovy tak jednoduchým, jako je zasunutí externího disku.

Nástroj pro čištění záloh - Převezměte ještě více kontroly nad místním zálohováním za účelem lepší správy místa na disku. Naše nová utilita k číštění záloh vám dovolí uvolnit místo na disku manuálním výběrem zbytečných verzí vaší zálohy a odstraněním nepotřebných souborů. Nechte si, co potřebujete a zbytek vymažte.

Klonování aktivních disků pro Mac - Chcete svou práci přesunout na rychlejší Mac nebo Mac s větším diskem? Naklonujte přesnou repliku vašeho systému, i když jej zrovna používáte – netřeba jej zastavovat ani restartovat. Připojte USB-c kabel pro superrychlý přenos dat nebo zapojte externí disk pro bootovatelnou kopii. Boot Camp instalace jsou také podporovány.

Parallels Desktop Backup - Acronis True Image 2019 teď k zálohování virtuálních strojů na Macu využívá nativních Parallels Desktop API. Obnova virtuálních strojů na vašem Macu tak bude efektivnější než kdy dříve. Také to znamená, že mohou být VMs obnoveny coby sady souborů, které lze spustit v prostředí Parallels Desktop.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zálohování a obnova
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: