Acronis True Image 2020 - 1 PC

Kód: 8832
1 279 Kč 1 057,02 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Acronis - Aktivace

Software pro osobní zálohu od společnosti Acronis je v české lokalizaci. Jedná se o elektronickou verzi určenou pro 1 počítač. Funkce lokální zálohování - Acronis Survival Kit, aktivní ochrana proti ransomware, zálohování při zapojení USB, klonování aktivních disků, podpora virtuálního prostředí. Cloudová záloha - dvojitá ochrana, rychlé zálohování a obnova, přístup odkudkoli, bezpečná datová centra, 1 TB volného prostoru na rok. Zálohování mobilních zařízení - ochrana na cestách, neomezený počet zařízení, lokální Wi-Fi zálohování, obnova jednotlivých souborů. Nově řízení zálohování podle napájení či vylepšená obnova Maců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acronis True Image 2020 - 1 PC

 

Tento zálohovací software Acronis True Image 2020 v české lokalizaci je jedničkou na trhu ve své kategorii. Hlavní premisou tohoto softu je zálohování, uchovávání a obnovení za využití klonování a imagingu k vytvoření duplikátu vašeho systému, zachycujícího všechna vaše data, k migraci nebo obnovení systému. Všechna data můžete uchovat na místním disku nebo cloudu a užívejte si dvojité ochrany, vždy dostupných kopií dat on-site a off-site.

 

Hlavní přednosti

  • rychlé zálohování a obnova
  • snadné použití, management i vizuální vzhled
  • pohodlný přístup odkudkoli a plně kompatibilní
  • určený pro Microsoft Windows, Apple macOS, Android i iOS

Jednoduché nastavení a kontrola zálohy

Díky velice intuitivnímu přístupu, pro vás záloha a ochrana dat nebude nic složitého. S tímto jediným řešením můžete chránit PC, Macy, iOS a Android zařízení a všechny vaše účty na sociálních médiích. To vše jednoduše ochráníte po výběru lokace pro zálohu na dvě kliknutí. Navíc s přehlednými vizuálními dashboardy budete mít o všem přehled.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zabezpečení proti ransomware

Braňte se proti ransomware aktivně. Každá edice Acronis True Image teď přichází s exkluzivní Acronis Active Protection technologií, která rozpozná a zastaví útok ransomware a automaticky zvrátí jeho dopady.

Co je nového pro verzi 2020?

  • Oznamovací ikona - dostáváte push zprávy o zálohování, možnostech zlepšení vaší ochrany apod.
  • Zálohování podle napájení - nevysávejte cenná procenta z vaší laptopové baterie, zálohujte jen při nabité baterii
  • Zálohování na vybraných WiFi sítích - zálohujte jen tam, kde se cítíte bezpečně, WiFi sítě pro zálohování si sami vyberete
  • Obnova Maců - s novou verzí softwaru je teď mnohem snadnější obnovit Mac, i když běží na několika svazcích APFS

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Software pro osobní zálohu od společnosti Acronis je v české lokalizaci. Jedná se o elektronickou verzi určenou pro 1 počítač. Funkce lokální zálohování - Acronis Survival Kit, aktivní ochrana proti ransomware, zálohování při zapojení USB, klonování aktivních disků, podpora virtuálního prostředí. Cloudová záloha - dvojitá ochrana, rychlé zálohování a obnova, přístup odkudkoli, bezpečná datová centra, 1 TB volného prostoru na rok. Zálohování mobilních zařízení - ochrana na cestách, neomezený počet zařízení, lokální Wi-Fi zálohování, obnova jednotlivých souborů. Nově řízení zálohování podle napájení či vylepšená obnova Maců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zálohování a obnova
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: