Norton Utilities Ultimate 10 lic. 1 rok

Kód: 9618
Neohodnoceno
779 Kč 643,80 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

 
Postarejte se, aby vám počítač s Windows fungoval zase jako nový.

Oživte výkon PC pomocí našeho nástroje na čištění a optimalizaci počítačů s Windows. Užijte si rychlejší, spolehlivější a ničím nerušenou práci s počítačem už dnes.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Norton Utilities Ultimate 10 lic. 1 rok

Procesy

Vypněte programy, které automaticky běží na pozadí, aby vám přestaly zpomalovat počítač s Windows při spouštění a ovlivňovat rychlost a výkon běžných úloh.

Zanesený systém

Systém Windows a používané aplikace generují soubory, které za čas zastarají a jen zabírají místo na disku. Takových věcí, které vám zanášejí systém, i otravných souborů, které v systému zbydou po odinstalaci aplikace, se můžete zbavit.

Odinstalační program

Najděte nepotřebný a nechtěný software, který vám zanáší počítač s Windows a dá se jednoduše odinstalovat, abyste měli víc místa na aplikace, které opravdu používáte.

Simulátor odinstalace

Simulátor odinstalace vám pomůže zjistit dopad odinstalace určité aplikace na počítač.

Automatické čištění

Naplánujte si pravidelné čistění počítače s Windows, při kterém se automaticky odstraní data prohlížečů a nepotřebné soubory. Čištění stačí jednou nastavit a pak už máte klid. O úklid počítače se vám postaráme.

Data v prohlížeči

Prohlížeč uchovává záznamy o tom, jaké stránky navštěvujete a co na internetu děláte. Když budete data prohlížečů mazat, nebudou moct ostatní tak snadno sledovat vaši aktivitu na internetu.

Obnovení souborů

Najděte odstraněné soubory a zkuste je obnovit dřív, než se něčím přepíší. Funkce Obnovení dat umožňuje obnovit odstraněné soubory a ztracená data z pevných disků, USB jednotek a paměťových karet.

Skartovač souborů

Skartovač dat se neomezujte jen na standardní způsoby pouhého odstranění souborů, ale využívá pokročilé techniky, které přepíší skutečná data, takže je prakticky nebude možné obnovit.

 
Počítač se zobrazeným obsahem
Obrazovky jsou fiktivní a můžou se změnit.

Využijte prvotřídní čištění a uvolněte si v počítači s Windows kapacitu

Už žádné přeplněné pevné disky ani zanesený systém. Odstraňte z počítače s Windows nepotřebné soubory a aplikace a uvolněte si v něm cenný úložný prostor.

 
 
 
Žena používající notebook

Zvyšte rychlost a výkon svého počítače s Windows

Výkon počítače můžou nepříznivě ovlivňovat nepotřebné aplikace běžící na pozadí a bloatware. Postarejte se, aby vám počítač fungoval co nejlíp. Vypněte náročné procesy, odinstalujte programy, které už nepotřebujete, a opravte běžné problémy s pevným diskem, softwarem a systémem Windows.

 
 
 
Muž, který při odpočinku na gauči používá notebook

Postarejte se o co nejlepší stav a výkon počítače s Windows na delší dobu

Počítače, které se neudržují, ztrácí časem na výkonu. Automatické úlohy čištění a optimalizace vám pomůžou udržet maximální výkon a dobrý stav počítače na delší dobu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Norton
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 20
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: