Acronis True Image 2021 - 1 PC

Kód: 4262
7 428 Kč 6 138,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Acronis - Aktivace

Software True Image 2021 značky Acronis slouží jako nástroj pro zálohování a obnovu domácích i kancelářských PC nebo počítače Mac. Obsahuje novou licenci plné verze pro 1 počítač. Produkt je kompletně v českém jazyce a dodává se jako ESD (Electronic Software Distribution), proto je nutné při objednání uvést email, na který bude licence zaslána.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acronis True Image 2021

Je v pořádku očekávat nepřetržitý a ničím nerušený přístup k vlastním datům, aplikacím a systémům. Acronis True Image 2021 vám jej zajistí, poskytuje totiž opravdovou kybernetickou ochranu, která slučuje spolehlivé zálohování a pokročilý antimalware v jedno řešení.
 
Ochrana v reálném čase

Ochrana v reálném čase

Kybernetické hrozby se neustále vyvíjejí, denně přibude na 350 tisíc nových typů malwaru. Naše integrovaná antimalwarová technologie vylepšená využitím AI je ale všechny zablokuje, a to včetně těch dosud neznámých. Monitoruje totiž každý soubor, se kterým přijdete do styku a nežádoucí aktivitu tak zvládne rozpoznat a zastavit v reálném čase.
 

Antivirové skenování on-demand

Už vás neohrozí žádný malware, skenovat teď můžete kdykoli. Vyberte si rychlý sken typicky napadaných souborů nebo sken celého systému. Můžete jej spustit okamžitě anebo naplánovat na jindy.
Antivirové skenování on-demand
 
Webové filtrování

Webové filtrování

Drtivá většina webových stránek je nezávadná, naopak je informativní, zábavná a užitečná, ale najdou se i stránky snažící se vám do systému zanést malware, ransomware či cryptojacker, popřípadě stránky obsahující odkazy na scamy, fake news a phishingové kampaně. Naše nová ochrana všechny nežádoucí URL zablokuje v momentě, kdy se je kdokoli pokusí otevřít.
 

Ochrana videokonferencí

Dnes běžně používané komunikační aplikace typu Zoom, Cisco Webex nebo Microsoft Teams jsou skvělé pro udržování styku v pracovních skupinách, v rodině či mezi přáteli, nemají ale takovou IT podporu, která by zajistila vaši bezpečnost. Nové ochranné prvky Acronis zabrání jakémukoli pokusu o vniknutí malwaru a ochrání vaše komunikační platformy před všemi pokusy hackerů o průnik.
Ochrana videokonferencí
 
Vizuálně přehledný Protection Dashboard

Vizuálně přehledný Protection Dashboard

Data jsou cenná, stejně jako váš čas. Přes náš Protection Dashboard proto můžete rychle spouštět skenování, spravovat výjimky a položky v karanténě atd., přičemž budete mít díky grafickým panelům dokonalý přehled o zkoumaných souborech, nalezených a zastavených hrozbách a stavu skenování.

Nové schopnosti

Analýza podle definic

Analýza podle definic

Tradiční antivirová ochrana s aktualizací definic co pět minut, abyste byli chráněni nepřetržitě.

Engine pro behaviorální analýzu

Engine pro behaviorální analýzu

Nový engine dynamické detekce rozpozná malware podle toho, jak se chová ve vašem Windows počítači.

 
CPU load balancing

CPU load balancing

Nové load-balancing nastavení udrží vaše CPU před přetěžováním systému během antivirového skenování, dokáže totiž přenechat prioritu jiným aplikacím.

Pauza od ochrany

Pauza od ochrany

Pozastavte ochranné funkce, když to zrovna potřebujete, na jak dlouho chcete. Jejich restart můžete nastavit na automatický, podle časového plánu anebo po dalším restartování.

 
Karanténa a výjimky

Karanténa a výjimky

Potenciální hrozby jsou izolovány v karanténě, zatímco vy spravujete výjimky, aby mohly všechny potřebné programy běžet nerušeně.

Windows Security Center

Windows Security Center

Integrace se zabudovanými bezpečnostními prvky Windows znamená automatické dodržování Windows guidelines a kompatibilitu s dalšími ochrannými řešeními.

 
 
 

Hlavní vylepšení

Rychlá validace záloh

Nově máte možnost validovat pouze poslední verzi zálohy, čímž se standardní proces validace funkčnosti zálohy výrazně urychluje.

Replikace na pokračování

Při přerušení replikace zálohy proces začne znovu od bodu, kde skončil, takže se data neduplikují a zabírají méně místa, a vy přitom ušetříte čas.

 

Zálohování s více funkcemi

Přibylo několik žádaných funkcí jako zavádění, přesouvání a přejmenovávání .tibx záloh a konverze na formát .vhd, abyste se zálohami mohli nakládat podle sebe.

Rychlejší přístup odkudkoli

Předělaná stránka Web Restore teď poskytuje rychlejší, jednodušší a bezpečnější přístup ke cloudovým datům. Nově můžete sdílené soubory a složky chránit heslem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zálohování a obnova
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: