Adobe Photoshop Elements 2024 - Windows 10/11

Kód: 8944
Akce
Značka: Adobe
1 584 Kč 1 309,09 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Adobe - Aktivace

Adobe Photoshop Elements 2024 je software pro úpravu fotografií a kreativní tvorbu. S novými a aktualizovanými funkcemi je Photoshop Elements 2024 dosud nejvýkonnější a nejpokročilejší verzí oblíbeného spotřebitelského softwaru pro úpravu fotografií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adobe Photoshop Elements 2024

Adobe Photoshop Elements 2024 je software pro úpravu fotografií a kreativní tvorbu. S novými a aktualizovanými funkcemi je Photoshop Elements 2024 dosud nejvýkonnější a nejpokročilejší verzí oblíbeného spotřebitelského softwaru pro úpravu fotografií. 
Nabízí snadné úpravy s využitím automatizace a umělé inteligence a nechybí podrobné průvodce pro různé úpravy a možnosti tvorby. K dispozici jsou rovněž zábavné způsoby vytváření a sdílení úžasných děl, efektů, výtisků a dárků. Snadné uspořádání a vyhledání fotek pomocí Organizátoru usnadňují archivaci snímků. Jedná se o elektronickou verzi v českém jazyce pro operační systém Windows.

Přizpůsobte barvu a tón a dodejte svým výtvorům svěží energii

Vyberte si z integrovaných přednastavení nebo použijte vlastní fotografii, jednou klikněte a pak dolaďte odstín, sytost a jas. 

Vytvářejte stylizované texty

Zarovnejte text vodorovně, svisle nebo na cestu či tvar pomocí úpravy s průvodcem pro přidání textu. Text můžete deformovat a styl pak vylaďte pomocí přechodů, textur a vzorů.

Vybírejte oblohu nebo pozadí jedním kliknutím

Díky automatickým výběrům můžete snadno vylepšit snímek nebo nahradit prvek pouze v jedné oblasti. Tato funkce využívá technologii umělé inteligence Adobe Sensei.

Rychlé akce

Oblíbené úpravy jedním kliknutím máte nyní na dosah ruky. Můžete okamžitě rozostřit nebo odstranit pozadí, vyhladit pleť, odstranit z fotografie opar nebo snímek vybarvit a mnoho dalšího.

Vytvářejte a sdílejte poutavé reels s fotkami

Reels s fotkami ukazují vaše oblíbené záběry, každý s vlastním textem, efekty a grafikou. Můžete je jednoduše sdílet jako soubory MP4 nebo GIF.

Služba Adobe Stock

Vyzkoušejte nové pozadí nebo vytvořte koláž či inspirativní grafický citát s pomocí tisíců krásných fotografií ze služby Stock dostupných přímo v aplikaci Photoshop Elements.

Zcela nové prostředí pro úpravy s inovovaným vzhledem

Uživatelské prostředí bylo přepracováno s moderními písmy, ikonami, tlačítky a barvami, které jsou příjemnější na pohled. Můžete si také vybrat mezi světlým a tmavým režimem.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grafické aplikace
Počet zařízení: 1
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: