Adobe Photoshop Elements & Premiere Elements 2023

Kód: 7226
Značka: Adobe
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Skladem - dodání Česká pošta - 1-3 prac. dny (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Adobe - Aktivace

Aplikace Photoshop Elements je určená pro běžné uživatele, kteří právě začínají s úpravami fotek a chtějí mít k dispozici snadný způsob třídění, upravování, vytváření a sdílení fotek na svém počítači. Na rozdíl od Photoshopu, který je profesionální standard pro vytváření poutavých obrázků, návrhů, 3D kreseb a videí. Nebo aplikace Photoshop Lightroom, ta se zaměřuje na potřeby profesionálních i zkušených amatérských fotografů a umožňuje jim importovat, zpracovávat, uspořádat a prezentovat velké množství digitálních fotografií.

Aplikace Premiere Elements je určená všechny, kdo chtějí rychle vytvářet zajímavé filmy, které budou odrážet jejich osobitý styl. Je určená pro ty, kdo rádi pořizují videa, která jim připomenou významné životní události, jako jsou rodinná výročí, oslavy s přáteli, zážitky z cest i každodenní okamžiky. V aplikaci Premiere Elements můžete snadno změnit videoklipy na filmy, o které se s pýchou podělíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adobe Photoshop Elements & Premiere Elements 2023


Adobe Premiere Elements 2023 je software na zpracování videa, který disponuje mnoha zajímavými funkcemi. Technologie umělé inteligence Adobe Sensei pomůže s automatickými funkcemi. Průvodce pomůže s rychlými opravami a přidáním atraktivních efektů, přechodů nebo animací. Zvládne prezentace, animované příspěvky na sociální sítě i videokoláže. 

  • Automaticky upravujte kompozici videa
  • Vystřihněte okamžitě vše kromě toho nejlepšího
  • Tvořte dynamická videa technikou stop motion
  • Sledujte efekty v reálném čase
  • Vyzkoušejte skvělé zvukové stopy
  • Komprese videí pro snadné sdílení
  • Vylepšujte videa animovaným podkladovým překrytím
  • Vyprávějte příběhy pomocí zcela nových šablon prezentací
  • Koláže jako živé

 

Tvořte dynamická videa technikou stop motion

Chcete proměnit sadu fotek nebo videí na zábavný film ve stylu stop motion? Žádný problém!

 

Vytvářejte působivá videa s využitím dvojité expozice

Dvojitá expozice bude hračka. Stačí postupovat podle jednoduchých kroků pro přehrávání videa na fotografii a získejte to nejlepší z obou světů.

 

Automaticky upravujte kompozici videa

Snadno změníte velikost videa pro sociální sítě a další účely, a zároveň přitom zachováte nejdůležitější část akce v záběru. Ideální pro klipy plné pohybu, jako je dětská narozeninová oslava nebo sportovní událost.

 

Vystřihněte okamžitě vše kromě toho nejlepšího

Díky funkci inteligentního oříznutí vyhledejte a spojte nejlepší scény podle stylu vašeho videa. Film bude dokonalý.

 

Upravujte světlo a stíny

Pohrajte si se světlem! Snadno odhalte skryté detaily v nejtmavších nebo nejsvětlejších oblastech videa, aby toho v každé scéně bylo více k vidění.

 

Vyzkoušejte skvělé zvukové stopy

Dokonalé video potřebuje skvělou zvukovou stopu. Snadno navodíte požadovanou náladu pomocí svěžích zvukových stop, včetně některých zcela nových možností.

 

Klíčové vlastnosti

Software pro zpracování videa, jazyková lokalizace: čeština, typ licence: plná, určení: Windows/MacOS, elektronická licence.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grafické aplikace
Počet zařízení: 1
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: