Adobe Photoshop & Premiere Elements 2024

Kód: 9691
Neohodnoceno
Značka: Adobe
2 347 Kč 1 939,67 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Adobe - Aktivace

Adobe Photoshop Elements 2024 je software pro úpravu fotografií a kreativní tvorbu. S novými a aktualizovanými funkcemi je Photoshop Elements 2024 dosud nejvýkonnější a nejpokročilejší verzí oblíbeného spotřebitelského softwaru pro úpravu fotografií.

Pro tvorbu a úpravy videí je zde připraven grafický software Adobe Premiere Elements 2024. S ním zvládnete práci snadno. Software Adobe Premiere Elements 2024 má v sobě zabudované úpravy pro automatické generování videí. Vytvoří skvěle vypadající obsah a k tomu přidá spoustu inteligentních možností úprav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Photoshop Elements 2024 a Premiere Elements 2024

Přejděte od rychlých úprav k úplným transformacím
Editaci fotografií a videí usnadňují umělá inteligence, automatizace a aktualizované prostředí.

Inovováno, přepracováno a připraveno na kreativitu.
Nyní můžete automaticky přizpůsobit barvu a tón jakékoli fotografie nebo videa, rychle vytvářet reels ze svých nejlepších videoklipů a mnoho dalšího.

Vylepšete své fotografie a videa pomocí oblíbených funkcí
Ať už chcete jen doladit detaily, nebo svým fotkám a videím dodat zcela nový vzhled, můžete začít s těmito oblíbenými úpravami.

Provádějte úpravy pomocí umělé inteligence.
Umělá inteligence Adobe Sensei* a automatizované úpravy se postarají o těžkou práci, takže vy se můžete soustředit na zábavnou tvorbu.

Zdokonalte své dovednosti díky úpravám s průvodcem.
Provádějte jednoduché úpravy, vytvářejte vlastní díla nebo aplikujte poutavé efekty pomocí 88 podrobných úprav s průvodcem.

Zahajte své projekty pomocí šablon.
Pochlubte se nejlepšími snímky a scénami v reels z videoklipů, reels s fotkami, prezentacích, kolážích, pohyblivých titulcích a animovaných příspěvcích na sociálních sítích.

Pracujte efektivněji na cestách.
Otevírejte, prohlížejte a sdílejte fotky a videa pomocí doprovodných aplikací Elements. Vyzkoušejte kreativní prvky ve webové aplikaci a opravy snímků jedním kliknutím v mobilní aplikaci. BETA VERZE V ANGLIČTINĚ POUZE PRO LICENCOVANÉ UŽIVATELE ELEMENTS

Rychle vyhledávejte fotky a videa
Snímky a videa můžete snadno uspořádat pomocí automatického třídění a zálohování a rychle je vyhledat díky automatickému označování a poznámkám.

 

CO JE NOVÉHO

Photoshop Elements 2024

Přizpůsobte barvu a tón a dodejte svým výtvorům svěží energii
Vyberte si z integrovaných přednastavení nebo použijte vlastní fotografii, jednou klikněte a pak dolaďte odstín, sytost a jas.

Vytvářejte stylizované texty pro příspěvky, které zaručeně zaujmou
Zarovnejte text vodorovně, svisle nebo na cestu či tvar pomocí úpravy s průvodcem pro přidání textu. Text můžete deformovat a styl pak vylaďte pomocí přechodů, textur a vzorů.

Vybírejte oblohu nebo pozadí jedním kliknutím
Díky automatickým výběrům můžete snadno vylepšit snímek nebo nahradit prvek pouze v jedné oblasti. VYUŽÍVÁ TECHNOLOGII UMĚLÉ INTELIGENCE ADOBE SENSEI*

Objevte rychlé akce jedním kliknutím
Oblíbené úpravy jedním kliknutím máte nyní na dosah ruky. Můžete okamžitě rozostřit nebo odstranit pozadí, vyhladit pleť, odstranit z fotografie opar nebo snímek vybarvit a mnoho dalšího.

Vytvářejte a sdílejte poutavé reels s fotkami
Reels s fotkami ukazují vaše oblíbené záběry, každý s vlastním textem, efekty a grafikou. Můžete je jednoduše sdílet jako soubory MP4 nebo GIF.

Bezplatný přístup k fotkám ve službě Adobe Stock
Vyzkoušejte nové pozadí nebo vytvořte koláž či inspirativní grafický citát s pomocí tisíců krásných fotografií ze služby Stock dostupných přímo v aplikaci Photoshop Elements.

Vychutnejte si zcela nové prostředí pro úpravy s inovovaným vzhledem
Uživatelské prostředí jsme vylepšili moderními písmy, ikonami, tlačítky a barvami, které jsou příjemnější na pohled. Můžete si také vybrat mezi světlým a tmavým režimem.

Přidávejte kreativní prvky ve webové doprovodné aplikaci
Přidávejte zábavné vzory a průhledová překrytí, které orámují objekt na fotografii a dodají snímku hloubku. BETA VERZE POUZE V ANGLIČTINĚ

Provádějte opravy jedním kliknutím v mobilní doprovodné aplikaci
Automaticky vylepšujte tón, odstraňujte pozadí, opravujte vyvážení bílé a mnoho dalšího pomocí Rychlých akcí jedním kliknutím. Navíc můžete přenášet fotografie z širšího spektra souborů a složek v telefonu.

Automatická synchronizace fotografií a videí
Nyní je k dispozici synchronizace v nástroji Elements Organizer a ve webové a mobilní doprovodné aplikaci. BETA VERZE POUZE V ANGLIČTINĚ

*Adobe Sensei je technologie, která umožňuje inteligentním funkcím ve všech produktech Adobe dramaticky zlepšovat navrhování a tvorbu digitálních děl pomocí umělé inteligence a strojového učení v rámci společné architektury.

 

Premiere Elements 2024

Přizpůsobte barvu a tón a dodejte svým výtvorům svěží energii
Vyberte si z integrovaných přednastavení nebo použijte vlastní fotografii či video, jednou klikněte a pak dolaďte odstín, sytost a jas.

Podělte se o svá nejlepší videa prostřednictvím automaticky vytvářených reels
Umělá inteligence a automatizace rychle promění vaše klipy ve videa zaměřená na pohyb, detailní záběry a záběry nejvyšší kvality, která spolehlivě zaujmou publikum. VYUŽÍVÁ TECHNOLOGII ADOBE SENSEI

Vylepšete svá videa pomocí zvukových efektů
Vylepšete zvukovou stránku videa s efekty, jako jsou Dozvuk, Vylepšení vokálů nebo DeHummer.

Oživte svou tvorbu novou grafikou
Zdůrazněte klíčové okamžiky nebo přidejte nové moderní poutavé grafické prvky.

Vychutnejte si zcela nové prostředí pro úpravy s inovovaným vzhledem
Uživatelské prostředí jsme vylepšili moderními písmy, ikonami, tlačítky a barvami, které jsou příjemnější na pohled. Můžete si také vybrat mezi světlým a tmavým režimem.

Automatická synchronizace fotografií a videí
Synchronizujte své snímky a videa v nástroji Elements Organizer a ve webové a mobilní doprovodné aplikaci a používejte je, kdekoli chcete. BETA VERZE POUZE V ANGLIČTINĚ

Využijte více možností práce v prohlížečích
Prozkoumejte aktualizovanou webovou doprovodnou aplikaci, která vám dá přístup k fotografiím a videím upraveným v aplikaci Elements a umožní vám prohlížet je v libovolném prohlížeči, vytvářet koláže a prezentace a sdílet je vámi preferovaným způsobem.

Bavte se s fotografiemi a videi na cestách
Vyzkoušejte aktualizovanou doprovodnou aplikaci a nahrávejte fotografie a videa z mobilu do aplikace Elements na počítači a na webu, upravujte je kreativními a pokročilými způsoby na počítači a pak si je prohlížejte a sdílejte na mobilu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grafické aplikace
Počet zařízení: 1
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: