Adobe Premiere Elements 2022

Kód: 7189
Neohodnoceno
1 438 Kč 1 188,43 Kč bez DPH
Vyprodáno (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)

Software na zpracování videa, který disponuje mnoha zajímavými funkcemi. Technologie umělé inteligence Adobe Sensei pomůže s automatickými funkcemi. Průvodce pomůže s rychlými opravami a přidáním atraktivních efektů, přechodů nebo animací. Zvládne prezentace, animované příspěvky na sociální sítě i videokoláže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adobe Premiere Elements 2022

Adobe Premiere Elements 2022 je software, se kterým můžete zpracovávat vaše videa. Nezáleží, zda byla pořízena smartphonem, fotoaparátem nebo například outdoorovou kamerou. Zpracuje je všechny a nabídne vám zajímavé možnosti úprav.

  • Umělá inteligence Adobe Sensei
  • 27 úprav s průvodcem
  • Lze přidat animovaná překrytí
  • Možnost vytváření dvojitých expozic

 

Časosběrná videa

Adobe Premiere Elements 2022 je software na zpracování videa, pomocí něhož můžete vytvářet i atraktivní časosběrná videa. Sadu fotografií tak můžete přeměnit na dynamickou podívanou a zveřejnit ji třeba na sociálních sítích.

Kompozice videa

Software na zpracování videa Adobe Premiere Elements 2022 ve své nejnovější verzi umožňuje automaticky upravovat kompozici videa. Velikost videa můžete snadno měnit, pokud zrovna pro vaše účely potřebujete vhodnější formát (9:16, 1:1, 4:5).

 

Animace

Adobe Premiere Elements 2022 je software, který nabízí spoustu vylepšení pro vaše videa. Umožní vám oživit vaše videa pomocí zajímavých animací, jako jsou poletující motýli, srdíčka nebo jiné. Úpravy lze vytvořit v během několika rychlých kroků.

 

Klíčové vlastnosti

Adobe Premiere Elements 2022 je software na zpracování videa, který disponuje mnoha zajímavými funkcemi. Technologie umělé inteligence Adobe Sensei pomůže s automatickými funkcemi. Průvodce pomůže s rychlými opravami a přidáním atraktivních efektů, přechodů nebo animací. Zvládne prezentace, animované příspěvky na sociální sítě i videokoláže. Program je určen pro Windows. Krabicová licence. Česká lokalizace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: