Age of Empires III Definitive Edition - PC

Kód: 600
Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Tato hra je oslavou jedné z nejoblíbenějších realtimových strategií ve své definitivní podobě s vylepšenými funkcemi a modernizovaným způsobem hraní. Ovládejte mocné civilizace z celé Evropy a Ameriky, nebo skočte na bitevní pole v Asii v ohromující 4K Ultra HD grafice a plně předělaném soundtracku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Age of Empires III: Definitive Edition je oslavou jedné z nejoblíbenějších realtimových strategií ve své definitivní podobě s vylepšenými funkcemi a modernizovaným způsobem hraní.Ovládejte mocné civilizace z celé Evropy a Ameriky nebo skočte na bitevní pole v Asii v ohromující 4K Ultra HD grafice a plně předělaném soundtracku.
  • Nyní obsahuje dva nové herní režimy: Historické bitvy a The Art of War Challenge Missions, včetně všech dříve vydaných rozšíření a všech 14 civilizací, plus dvě zcela nové civilizace - Švédy a Inky.
  • Vydejte se online a vyzvěte ostatní hráče s aktualizovaným online multiplayerem s hraním napříč sítěmi a užijte si moderní herní funkce včetně režimů pro diváky a podpory módů.
  • Doplňte svou sbírku o tuto poslední kapitolu cesty Age of Empires Definitive Edition.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Ruština, Španělština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: