Instalace - Microsoft Office 2016

 1. Pro uplatnění produktu Microsoft Office 2016 prosím přejděte na setup.office.com a přihlaste se pomocí stávajícího účtu Microsoft, nebo si vytvořte účet nový. Tento kód můžete uplatnit jen jednou.

 2. Podle toho, jaký používáte prohlížeč, klikněte na Spustit (v Edge nebo Internet Explorer), Nainstalovat (v Chrom) nebo Uložit soubor (ve Firefox).

   

 3. Pokud nástroj Řízení uživatelských účtů zobrazí dotaz Chcete této aplikaci povolit, aby prováděla na vašem zařízení změny, klikněte na Ano.

   

 4. Spustí se instalace.

  Okno zobrazující průběh instalace Office

 5. Dokončení instalace poznáte podle toho, že se zobrazí zpráva Máte všechno připravené. Office je nainstalovaný. Pak se přehraje animace, která vám ukáže, kde najdete aplikace Office na svém počítači. Vyberte Zavřít.

  Aplikace Office vyhledáte podle pokynů v okně. V závislosti na verzi Windows můžete například vybrat Start a požadovanou aplikaci, jako je Word nebo Excel, najít procházením pomocí posuvníku nebo zadáním jejího názvu do vyhledávacího pole.

  Teď je nainstalovaný Office. Zvolte Zavřít.

 

Aktivace Office

 1. Otevřete libovolnou aplikaci Office, jako je Word nebo Excel, a můžete ji začít hned používat. Nemůžete po instalaci najít Office?

  Ve většině případů se Office aktivuje, jakmile spustíte aplikaci a vyjádříte souhlas s licenčními podmínkami kliknutím na Přijmout.

  Zobrazuje stránku „Office už je skoro připravený k použití“, kde přijmete podmínky licenční smlouvy a spustíte aplikaci.

 2. Office se může aktivovat automaticky. V závislosti na vašem produktu se ale může spustit Průvodce aktivací Microsoft Office. V takovém případě si aktivujte Office podle pokynů na obrazovce.

  Zobrazí Průvodce aktivací Microsoft Office.