Alan Wake 2 - Xbox One

Kód: 8973
Neohodnoceno
1 459 Kč 1 205,79 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Řada rituálních vražd ohrožuje Bright Falls, maloměstskou komunitu obklopenou divočinou severozápadního Pacifiku. Saga Anderson, dokonalá agentka FBI s pověstí, že řeší nemožné případy, přijíždí vyšetřovat vraždy. Andersonův případ se promění v noční můru, když objeví stránky hororového příběhu, který se kolem ní začíná naplňovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alan Wake 2 - Xbox One

Alan Wake, ztracený spisovatel uvězněný v noční můře mimo náš svět, píše temný příběh ve snaze utvářet realitu kolem sebe a uniknout ze svého vězení. S temným hororem, který ho pronásleduje, se Wake snaží zachovat si zdravý rozum a porazit ďábla ve své vlastní hře.

Anderson a Wake jsou dva hrdinové na dvou zoufalých cestách ve dvou oddělených realitách, které jsou v srdci propojené způsoby, kterým ani jeden z nich nerozumí: odrážejí se navzájem, odrážejí se a ovlivňují světy kolem sebe.

Nadpřirozená temnota, poháněná hororovým příběhem, napadne Bright Falls, korumpuje místní obyvatele a ohrožuje blízké Andersona i Wakea. Světlo je jejich zbraní – a jejich bezpečným přístavem – proti temnotě, které čelí. Uvězněni ve zlověstném hororovém příběhu, kde jsou jen oběti a monstra, mohou se prolomit a stát se hrdiny, kterými potřebují být?

Vyřešte smrtící záhadu

To, co začíná vyšetřováním vraždy v malém městě, se rychle mění v cestu za noční můrou. Odhalte zdroj nadpřirozené temnoty v tomto psychologickém hororovém příběhu plném intenzivního napětí a nečekaných zvratů.

Hrajte za dvě postavy

Zažijte příběhy Alana Wakea a Sagy Andersonové a sledujte, jak se události vyvíjejí z různých perspektiv. Přepínejte mezi Andersonovým závodem na život a na smrt ve snaze vyřešit případ a Wakeovými zoufalými pokusy přepsat svou realitu, aby unikli z hlubin Temného místa.

 

Prozkoumejte dva světy

Zažijte dva krásné, ale zároveň děsivé světy, každý s vlastním bohatým obsazením postav a smrtícími hrozbami. Objevte majestátní krajinu jezera Cauldron na severozápadě Pacifiku a idylická města Bright Falls a Watery. V ostrém kontrastu se pokuste uniknout z noční můry panoráma města Dark Place.

 

Přežít se světlem

S omezenými zdroji se postavte mocným nadpřirozeným nepřátelům v zoufalých situacích boje na blízko. K přežití je potřeba víc než jen pistole: světlo je ultimátní zbraní v boji s temnotou a bude vaším útočištěm, když vám nepřátelé hrozí, že vás přemohou.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One
Jazyk: Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština, Polština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: