Anno 1800 Season 3 Pass - PC

Kód: 2123
Rozšíření
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Jedná se o třetí sezónu hry Anno 1800, která je velmi oblíbená a nyní dostáváte další tři DLC, kde máte možnost rozšířit své impérium. Pro hraní je třeba vlastnit Anno 1800.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anno 1800

Anno 1800 je precizní budovatelská strategie orientovaná do 19. století a zároveň nejnovější pokračování kultovní herní série. V posledních letech byla série zaměřena spíše na futuristické období dálné budoucnosti, ale nejnovější díl se vydává cestou historie a průmyslové revoluce. Hra je propracovaná skutečně detailně jak z pohledu grafického, tak logického. Jak by se dalo očekávat, tvorbu svého impéria započnete na zelené louce, respektive v zeleném lese. Pak už je pouze na vás, kterým směrem budete své město a jeho obyvatele vést.


Nebývalá podívaná

Hra hned na první pohled zaujme svojí moderní grafikou s obrovským množstvím těch nejmenších detailů. Za zmínku stojí mimo jiné krásné zpracování divoké zvěře v lesích, větrem se pohupující stromy nebo vlnobití na mořském břehu. To ale není zdaleka vše! Jakmile postavíte první domy pro obyvatele, zůstanete opět v úžasu. Kolem domu totiž ihned začnou procházet nejrůzněji odění lidé, kupci s osly, selky s býky, hrající si děti i volně se pohybující domácí zvířata.


Všechno dává smysl

Při stavbě nových budov se budete často setkávat s množstvím omezujících podmínek, bez jejichž splnění zkrátka vysněnou budovu nepostavíte. I přestože vás tento způsob kontroly bude často obtěžovat, postupem času si uvědomíte, že nemá cenu vlastnit například pletací stav, když nemáte ovce, od kterých získáte vlnu. Hra je tedy z pohledu logičnosti a vzájemné návaznosti geniálně propracovaná.


Vybudujte impérium

Začátky mohou být zdlouhavé, ale jakmile vybudujete skutečně velké, bohaté a samostatné město, uvědomíte si, jak velký kus práce máte za sebou. V tu chvíli se již nebudete starat o takové drobnosti jako minimální produkce dřeva, množství nachytaných ryb a nastříhané vlny, ale začnete budovat ve velkém. Je poté zcela na vás, zda se uchýlíte k budování průmyslového města plného továren a laboratoří, nebo více kulturně založeného města s množstvím muzeí, divadel a zoologických zahrad.


Obchodní cesty

Pokud chcete být vůdcem silného města, musíte řešit i otázku cestování, importu a exportu. K tomu dobře poslouží zkušený diplomat, který dokáže s okolními městy vyjednat výhodné obchody. Uchýlit se ale můžete i k drancování a zabíjení, čímž si některé suroviny dokážete také obstarat. Dalším důvodem k vycestování může být honba za pokladem nebo za vzácným zvířetem, které umístíte do své zoo. Mezi poklady můžete nalézt množství historických cenností, které rozšíří sbírku vašeho muzea a výrazně se zvýší cestovní ruch, který přináší množství peněz do městské kasy.

 

 


 

Parametr Minimální požadavky Doporučené specifikace
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10Microsoft Windows 7, Windows 8.1 or Windows 10(64-bit versions only) Microsoft Windows 7, Windows 8.1 or Windows 10(64-bit versions only)
Procesor: Intel i5 3470, AMD FX 6350 Intel i5 4690k, AMD Ryzen 5 1400
Paměť: 8 GB RAM 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 670 GTX or AMD Radeon R9 285 (2 GB of VRAM, Shader Model 5.0) NVIDIA GeForce 970 GTX or AMD Radeon RX 480 (4 GB of VRAM, Shader Model 5.1)
DirextX: Verze 11 Verze 12
Úložiště: 60 GB volného místa 60 GB volného místa

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: UPlay
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Ruština, Polština, Španělština, Japonština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: