ANVIL - PC

Kód: 5713
Neohodnoceno
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

ANVIL je kooperativní sci-fi akční střílečka pro více hráčů, ve které ovládáte postavy zvané Vault Breakers a prozkoumáváte různé galaxie, které se hemží příšerami. Najděte relikvie uvnitř Vaultů, abyste zvýšili Breakerovu schopnost přežít a bojovat v této bohem zapomenuté galaxii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ANVIL - PC

3 hlavní důvody, proč hrát ANVIL PC

  1. Více než 100 náhodně generovaných artefaktů a desítky zbraní učiní každou relaci jedinečnou a odlišnou od předchozích relací.
  2. Vaši Breakeři získají během bitvy EXP, které posílí jejich sílu a dodá jim nové schopnosti.
  3.  Budete moci prozkoumat kombinaci různých herních stylů testováním synergie mezi různými artefakty a získat mocné zbraně, abyste získali „ultimátního“ Breaker!

O ANVIL PC

  • ANVIL je kooperativní sci-fi akční střílečka pro více hráčů, ve které ovládáte postavy zvané Vault Breakers a prozkoumáváte různé galaxie, které se hemží příšerami. Najděte relikvie uvnitř Vaultů, abyste zvýšili Breakerovu schopnost přežít a bojovat v této bohem zapomenuté galaxii.
  • ANVIL je agentura, která hledá „Vaulty“, zbytky mimozemských civilizací roztroušených po celém vesmíru. Staňte se „Breakerem“ hledajícím „Vaulty“ a prozkoumejte neznámou galaxii. Každá galaxie se skládá z náhodných planet a jedinečných bossových monster. Poražením monstra a otevření Vaultů, budete moci využít ohromující síly uvnitř.
  • Breakers jsou hledači Vaultů. Maximalizovali své bojové schopnosti, aby přežili různé hrozby, se kterými se mohou setkat na různých planetách. Breakeři s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi čekají na výběr.
  • Více než 100 náhodně generovaných artefaktů a desítky zbraní učiní každou relaci jedinečnou a odlišnou od předchozích relací. Budete moci prozkoumat kombinaci různých herních stylů testováním synergie mezi různými artefakty a získat mocné zbraně, abyste získali „ultimátního“ Breaker!
  • Breakeři vstupují do boje se svým mechanickým tělem. Jsou znovu postaveny v ANVIL, pokud jsou zničeny během průzkumu. Vaši Breakeři získají během bitvy EXP, které posílí jejich sílu a dodá jim nové schopnosti. Breakers se nebojí smrti, protože smrt je posiluje pouze tehdy, když jsou přestavěni.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština, Polština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: