ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON

Kód: 8915
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON
1 249 Kč 1 032,23 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Rubicon je nová akční hra založená na základním konceptu série "ARMORED CORE" a využívá znalosti a zkušenosti FromSoftware z vývoje akčních her z poslední doby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON

Na vzdálené planetě Rubikon 3 byla objevena nová záhadná látka zvaná "coral". Očekávalo se, že tato látka jako zdroj energie výrazně posílí technologické a komunikační schopnosti lidstva. Místo toho způsobila katastrofu, která planetu a okolní hvězdy pohltila v plamenech a bouřích a vytvořila Hořící hvězdnou soustavu.

Téměř o půl století později se coral znovu objevil na planetě Rubikon 3, která je nyní kontaminovaná a uzavřená v důsledku katastrofy. Mimozemské korporace a odbojové skupiny bojují o kontrolu nad touto látkou.

Dynamické bitvy ve všech směrech

Pilotuj svého mecha v rychlých bitvách ve všech směrech a zajisti si vítězství díky masivním fázím a pohyblivosti mecha na zemi i ve vzduchu.

Nastavitelné součástky pro jednotlivé bitevní styly

Součástky nastavitelného obrněného jádra pro široku škálu herních stylů. Výběr různých součástek nejen změní útoky mecha, ale také přímo ovlivní jeho pohyb a styl boje, takže ke každé misi můžeš přistoupit s jedinečnou strategií.

Strhující bitvy s bossy

Používej celou řadu útočných i obranných taktik nablízko i na dálku a zlikviduj silné nepřátelské bossy.

 

Trailer:

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: