Ashampoo Backup Pro 17

Kód: 7215
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Ashampoo Backup Pro 17 vás zbaví strachu z virů, ransomwaru a hardwarových chyb! Vyzkoušejte snadno použitelné, dobře navržené, ale výkonné řešení zálohování. Nový Ashampoo Backup Pro 17 vám nabízí všechny možné možnosti ukládání: Zálohování jednotlivých souborů až po celé diskové oddíly na místní disky nebo k poskytovatelům online úložišť. Program je navíc nenáročný na zdroje, nepřekáží vám a všechnu těžkou práci vykonává na pozadí. Obnovení záloh je mimořádně snadné!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashampoo®Backup Pro 17 

 

Snadno zálohujte, zachraňujte a obnovujte soubory!

Box + Screenshot

Ashampoo Backup Pro 17 vás zbaví strachu z virů, ransomwaru a hardwarových chyb! Vyzkoušejte snadno použitelné, dobře navržené, ale výkonné řešení zálohování. Nový Ashampoo Backup Pro 17 vám nabízí všechny možné možnosti ukládání: Zálohování jednotlivých souborů až po celé diskové oddíly na místní disky nebo k poskytovatelům online úložišť. Program je navíc nenáročný na zdroje, nepřekáží vám a všechnu těžkou práci vykonává na pozadí. Obnovení záloh je mimořádně snadné! Ashampoo Backup Pro 17 je dokonce dodáván s bootovatelným záchranným systémem pro obnovení systému v případě jeho většího selhání!

 

Pomáhá s:

 • Infekce malwarem
  Selhání pevného disku
  Náhodně odstraněné soubory
  Problémy s operačním systémem
  Problematické aktualizace
  Krádež zařízení

Zálohování v reálném čase

Naše nová technologie zálohování v reálném čase sleduje, zda se v nejdůležitějších složkách nezměnily soubory, a podle toho aktualizuje zálohy - a tyto složky si můžete vybrat sami! To znamená, že vaše soubory jsou v bezpečí automaticky a rozhodně se nemusíte bát náhlých havárií nebo zamrznutí systému. Už nikdy se nebudete muset obávat, zda vaše aktuální archivy obsahují skutečně všechny vaše nejnovější soubory. Je to další krok k dokonalému řešení zálohování!

laptop

Nejmodernější záchranný systém

Ashampoo Backup Pro vám kryje záda, když dojde k havárii systému: Náš nejmodernější záchranný systém založený na systému Windows dokáže restartovat váš počítač z DVD nebo USB flash disku. Místo úplné přeinstalace systému Windows pak můžete jednoduše obnovit předchozí zálohu systému a vrátit počítač do normálního stavu. Ušetřete čas a námahu a udržujte svůj počítač i své soubory v bezpečí s programem Ashampoo Backup Pro 17!

 

Podpora služby Bitlocker

bitlocker unlock

Systém Windows šifruje disky pomocí nástroje BitLocker, aby je chránil před neoprávněným přístupem. To ztěžuje, někdy dokonce znemožňuje přístup k souborům zálohovacímu softwaru. Ashampoo Backup Pro 17 nejenže vidí vaše disky šifrované pomocí nástroje BitLocker, ale má k nim přístup i pro ukládání archivů souborů. Disky jsou samozřejmě přístupné nejen při běžném provozu, ale také prostřednictvím záchranného systému!

 

Jsme připraveni na Windows 11 - a vy také!

windows11 ready

Systém Windows 11 představuje pro stávající software nové výzvy - ne tak pro Ashampoo® Backup Pro! Náš tým usilovně pracuje na zajištění plné kompatibility se systémem Windows 11 hned od začátku - a z dlouhodobého hlediska, abyste se už nikdy nemuseli obávat o bezpečnost dat!

Skvělý start s Ashampoo® Backup Pro

ashampoo backup pro 17 screenshots

Naše řešení zálohování je vhodné pro každého, od začátečníka až po specialistu na zabezpečení dat. Proto jsme naše zálohovací plány vytvořili tak flexibilní a univerzální, jak jen to je možné! Nové předvolby zachrání vaše data na několik kliknutí. Chcete zálohovat pouze dokumenty, nebo celý systém? Chcete uložit e-maily, kontakty nebo data prohlížeče? Nebo dáváte přednost sofistikovanějšímu přístupu s vlastními plány speciálně přizpůsobenými vašim potřebám? I velmi sofistikované plány zálohování vyžadují jen několik kliknutí. Jednoduché nebo sofistikované, vytváření zálohovacích plánů je s novým programem Ashampoo® Backup Pro hračka!

 

Vaše záložní plány na očích

Ashampoo® Backup Pro nabízí ještě lepší přehled záloh, který obsahuje všechny potřebné informace přehledně uspořádané. Okamžitě zjistíte informace o nedávných nebo nadcházejících zálohách a získáte přístup k podrobným informacím nebo obnovíte, ověříte, zobrazíte a odstraníte jednotlivé archivy jediným kliknutím. Zažijte maximální přehlednost a získejte správu záloh, po které jste vždy toužili!

 

Podpora cloudu s ohledem na budoucnost

Instant access to all popular providers and storage methods

Cloudové úložiště je již dlouho bezpečným způsobem zálohování dat. Poskytovatelé cloudových služeb neustále zdokonalují své služby a způsoby ukládání dat, a my také: Ashampoo® Backup Pro byl plně aktualizován, aby podporoval nejnovější a nejbezpečnější metody online přenosu dat! Zálohujte svá data do Dropboxu, OneDrive, Google Drive, OneDrive Business / Office 365, Owncloudu, Telekom MagentaCLOUD, Strato, 1&1 a mnoha dalších s naprostou jistotou a vyhněte se automatickému přiškrcení rychlosti!

 

Podívejte se blíže na jednotlivé zálohy

Nové zobrazení podrobností poskytuje základní informace o zálohách, jako je předchozí a další spuštění a umístění uložení. Nechybí ani informace o původu souborů a typu zálohy. Ani sledování více paralelně probíhajících záloh již není problém. A můžete také vytvářet podrobné přehledy, abyste přesně zjistili, co se děje s jednotlivými plány. Samozřejmě budete okamžitě upozorněni, pokud se něco pokazí, např. proto, že je váš externí pevný disk plný!

 

Vaše záchrana, když vše ostatní selže

Rescue system to recover corrupted operating systems

Jakmile se váš počítač nakazí, např. malwarem, nebo dojde k havárii či poruše pevného disku, je s operačním systémem konec - jedinou možností, jak pokračovat, je přeinstalovat systém Windows a všechny programy, pokud nemáte čistou zálohu! Ashampoo® Backup Pro vám ušetří hodiny času a námahy. Vestavěný záchranný systém spustí počítač buď z DVD, nebo z flash disku a pomůže vám obnovit systém tak, aby počítač opět normálně fungoval. Je to konec ztráty dat!

Vynikající ochrana proti malwaru

Váš počítač je neustále ohrožován nejrůznějším malwarem. Jediné chybné kliknutí, bezpečnostní díra v systému nebo infikovaný e-mail stačí ke spuštění katastrofy! Antivirové programy nikdy nedokážou odhalit a zneškodnit veškerý malware. Odborníci se domnívají, že každý den je vytvořeno a šířeno 300 000 nových hrozeb. Zvláště rozšířený je ransomware, který se zaměřuje na vaši peněženku výměnou za přístup k vašim souborům. Opravdu chcete vyjednávat s online zločinci? Zálohování je jediným řešením, které nabízí 100% zabezpečení. Jakmile dojde k napadení systému, jednoduše obnovte zálohu a jste opět v bezpečí!

Profesionální technologie pro každého

ashampoo backup pro 17 SURFACE

Strategie zabezpečení začleněné do tohoto zálohovacího řešení byly navrženy s ohledem na firemní použití a splňují přísné normy vyžadované v profesionálním prostředí. Protože jen ty nejvyšší standardy jsou dostatečně dobré pro ochranu vašich souborů! Profesionální správci oceňují solidní zálohovací engine, neustálé ověřování souborů a silné šifrování, a proto Ashampoo® Backup Pro používají i významné společnosti. Získejte pro svůj počítač ochranu souborů na průmyslové úrovni!

 

Nebojte se aktualizací systému Windows!

Aktualizace jsou pro každý počítač nezbytné. Bohužel aktualizace mohou přinést bezpečnostní problémy nebo poruchy, které mohou způsobit ztrátu dat. V nejhorším případě mohou aktualizace systému Windows zabránit tomu, aby systém vůbec fungoval nebo se spustil. To jsou ty bolestivé okamžiky typu "ale včera ještě všechno fungovalo dobře". Ashampoo® Backup Pro vrátí váš systém zpět do okamžiku, kdy vše fungovalo perfektně! Budoucím aktualizacím systému Windows nebo bezpečnostního softwaru můžete čelit s klidným svědomím, že vašemu počítači už nemůže nic ublížit!

 

Prostorově úsporné ukládání souborů tam, kde je chcete mít, a tak, jak je chcete mít.

Ashampoo® Backup Pro ukládá zálohy na libovolný pevný disk, USB disk, síťovou jednotku nebo cloudovou službu. Pokročilá funkce bitové kopie disku využívá výkonnou technologii "nekonečného reverzního přírůstku", která zabírá málo místa, ale nabízí maximální zabezpečení. Program podporuje čtyři různé metody komprese. A to nejlepší nakonec: Zálohy vytvořené pomocí programu Ashampoo® Backup Pro vyžadují až o 50 % méně místa než jiná zálohovací řešení!

 

Všestranná ochrana pomocí kontroly pevného disku

Záloha je tak bezpečná, jak bezpečný je pevný disk, na kterém je uložena! Proto Ashampoo® Backup Pro sleduje během zálohování parametry SMART vašeho pevného disku, aby odhalil budoucí problémy dříve, než nastanou! Díky tomu máte čas reagovat a zabránit ztrátě dat. Program je také vybaven dodatečnou kontrolou disku/oddílu, která analyzuje a opravuje jednotlivé sektory. Ať už se jedná o interní nebo externí disk, Ashampoo® Backup Pro se o vaše pevné disky postará mimořádně dobře!

 

Nezatěžuje váš systém

Naše řešení je nejen rychlé, ale také chytré. Většina zálohovacích řešení zastaví vaši práci, jakmile jsou vytvořeny zálohy. Po spuštění je váš počítač prakticky paralyzován pomalou, pokud vůbec nějakou, odezvou. S Ashampoo® Backup Pro je to bezproblémové! Vytváření záloh si ani nevšimnete, ale vaše archivy budou stále aktuální. Backup Pro provádí veškerou těžkou práci na pozadí a analyzuje zatížení vašeho systému, přičemž se stane aktivním pouze tehdy, když je k dispozici dostatek prostředků, aniž by vám překážel. Takže můžete pokračovat v práci, zatímco Backup Pro provádí svá kouzla.

 

Úplná přehlednost s prohlížečem záloh

Ačkoli jsou zálohy primárně určeny k ukládání a obnově dat, někdy do nich chcete jen nahlédnout. Prohlížeč záloh Ashampoo® Backup Pro vám to umožní. Přístup k archivovaným souborům přímo, aniž byste je museli nejprve obnovovat. Soubory se otevírají v zabezpečeném prostoru, aby nedošlo k úpravě nebo poškození původních archivů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Zálohování a obnova
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická
Původ licence: Nová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: