Ashampoo Photo Commander 16

Kód: 6672
578 Kč 477,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Užitečný a přehledný nástroj pro rychlou úpravu digitálních fotografií. Jednoduše je zaostříte nebo upravíte jas či kontrast snímků.

Hledáte komplexní program, který se postará o vše kolem správy fotografií ve vašem PC? V tom případě potřebujete Ashampoo Photo Optimizer 7. Tento chytrý software vám výrazně pomůže v rychlejším a přesnějším zpracování stovek fotografií z dovolené. Díky chytře navrženým algoritmům totiž zvládne prakticky veškeré úpravy zcela automaticky. Místo několika hodin vám bude stačit klidně jen pár minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashampoo Photo Commander 16

Ashampoo Photo Commander 16 je ucelené řešení pro prohlížení, úpravu a organizaci fotografií. Optimalizujte více obrázků současně, jednoduše vytvářejte kalendáře, fotografické karty i celé prezentace. Po pár kliknutí dosáhnete profesionálních výsledků. Automatická korekce dokáže přeměnit i nejhorší snímky na vzácné vzpomínky. Okamžitě odstraníte škrábance, digitální šum nebo červené oči. Několik automatických funkcí převezme většinu vaší práce a může vylepšit všechny vaše fotky v jednom kroku.

Klíčové vlastnosti Ashampoo Photo Commander 16

  • Ucelený balík nástrojů pro úpravu a správu fotografií
  • Automaticky se postará o přeexponované nebo vybledlé obrázky
  • Nově vyvinutá panoramatická funkce pro dechberoucí širokoúhlé snímky
  • 3D fotografické karty a kalendáře s přizpůsobitelnými daty
  • Šetří prostor drastickým zmenším velikosti PNG
  • Extrahuje obrázky z PDF a MP4 souborů
  • Metadata EXIF ??a IPTC ve stavovém řádku + úpravy export
  • Často používané funkce se automaticky přidají do rychlého přístupu

 

Vytvořte koláže, kalendáře a fotografické karty

V Ashampoo Photo Commander 16 je zahrnuto mnoho šablon pro snadné vytváření fotografických karet. Nebo si vytvořte vlastní kalendáře. Dokonce ani velkolepé koláže nepředstavují žádný problém. Máte na výběr spoustu možností, jak své nápady realizovat.

 

Úžasné prezentace a slideshow

Ashampoo Photo Commander 16 si naplno rozumí s vysokým rozlišením 4K díky zlepšeným přechodům scén a přidaná je i podpora více zvukových formátů pro stylový doprovod na pozadí. Novinkou je i nový ovládací prvek pro přehrávání videa, který hotové ihned zobrazí. Upravujte fotografie v reálném čase, aniž byste opustili prezentaci! Stačí na hlavním displeji vše připravovat a druhý displej používat pro prezentace ne televizoru nebo projektoru.

 

Geotagging

Kromě samotného snímku přidávají moderní fotoaparáty a chytré teleny údaje o místu pořízení. Ashampoo Photo Commander 16 tyto informace geotagging používá k uspořádání, ale můžete je také ručně přidat nebo upravit. Dokonce z nich přesně určí město a ulici pořízení fotografie, takže si například připomenete etapy vaší dovolené na mapě Google, Bing Maps nebo OpenStreetMap.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: