Ashampoo Photo Optimizer 7

Kód: 6671
Neohodnoceno
284 Kč 234,71 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Užitečný a přehledný nástroj pro rychlou úpravu digitálních fotografií. Jednoduše je zaostříte nebo upravíte jas či kontrast snímků.

Hledáte komplexní program, který se postará o vše kolem správy fotografií ve vašem PC? V tom případě potřebujete Ashampoo Photo Optimizer 7. Tento chytrý software vám výrazně pomůže v rychlejším a přesnějším zpracování stovek fotografií z dovolené. Díky chytře navrženým algoritmům totiž zvládne prakticky veškeré úpravy zcela automaticky. Místo několika hodin vám bude stačit klidně jen pár minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashampoo Photo Optimizer 7

Hledáte komplexní program, který se postará o vše kolem správy fotografií ve vašem PC? V tom případě potřebujete Ashampoo Photo Optimizer 7. Tento chytrý software vám výrazně pomůže v rychlejším a přesnějším zpracování stovek fotografií z dovolené. Díky chytře navrženým algoritmům totiž zvládne prakticky veškeré úpravy zcela automaticky. Místo několika hodin vám bude stačit klidně jen pár minut.

 

Klíčové vlastnosti softwaru Ashampoo Photo Optimizer 7

  • Vynikající software pro správu a základní úpravu fotografií
  • Celá řada automatických úprav na jedno kliknutí
  • Ušetří mnoho času při úpravě fotek z dovolené
  • Vylepší portréty včetně odstranění efektu červených očí
  • České uživatelské rozhraní

Skvělé fotky na jedno kliknutí

Program Ashampoo Photo Optimizer 7 udělá během chvilky pořádek ve stovkách fotografií. Každý snímek podrobně analyzuje tak, aby detekoval případné nedostatky. Sám tedy pozná, že je potřeba drobně doladit barevné podání, upraví expozici, vylepší kontrast a celkově dodá fotkám originální vzhled s dostatečnou ostrostí. Pokud budete spokojeni, tak lze použité automatické efekty obratem aplikovat na další stovky pořízených snímků pouze jedním kliknutím myši.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: