Assassin's Creed: Syndicate Season Pass

Kód: 2015
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Uplay-icon uPlay - Aktivace

Season Pass pro Assassin’s Creed Syndicate vám zajistí přístup k výběru toho nejlepšího dodatečného obsahu a exkluzivním herním přednostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Assassin's Creed: Syndicate - PC

Assassins Creed: Syndicate je nejnovější přírustek do poměrně rozsáhlé série Assasins Creed. Tentokrát se děj hry přenese do viktoriánského Londýna, kde budete možnost hrát za dvojici hlavních hrdinů Evie a Jacoba, kteří bez svolení vedení vpadnou do Londýna a začnou podlamovat základy mocenské pevnosti templářů. A přestože mají podobný cíl, povahově jsou rozdílní. Jacob chce vzít město a templáře útokem s vlastním gangem. Evie je naopak rozvážnější a jde jí hlavně o výzkum artefaktů Edenu, které považuje za hlavní prostředek k vítězství.

Multiplayer byl ze hry odstraněn a veškerá pozornost se tedy soustředila do single-player zážitků, které prožíváte v matce industriální revoluce - Anglii. Londýn je pak nejvíce propracované a také největší město, ve kterém se děj odehrává, z celé série.

Modifikovat můžete v Syndicate vedle postav a výbavy celou řadu dalších věcí. Třeba ve vlaku, což je vaše základna, která jezdí po Londýně a její poloha se neustále mění, můžete kromě craftingu vylepšovat svůj gang, kupovat nové zbraně a financovat hospody nebo mladé zlodějíčky. Anebo můžete uplatit policii, aby občas přivřela oko nad vašimi nezákonnými akcemi.

Season Pass pro Assassin’s Creed Syndicate vám zajistí přístup k výběru toho nejlepšího dodatečného obsahu a exkluzivním herním přednostem:

  • Nová kampaň pro jednoho hráče: Jack The Ripper. Dopadněte nejznámějšího londýnského sériového vraha.
  • 10 nových misí pro jednoho hráče: balíček misí Poslední maharádža.
  • Exkluzivní mise Dlouhá noc.
  • Dva kvalitní sety vybavení a zbraní.
  • Permanentní posílení XP.
  • 500 kreditů Helixu k nákupu dalšího herního obsahu.
  • Rozšiřující balíček The Streets of London.
  • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Assassin's Creed® Syndicate ve službě Uplay.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: UPlay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: