Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir - Nintendo Switch

Kód: 8369
Neohodnoceno
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Píše se rok 50 před našim letopočtem a Gálie je okupovaná Římany. Tedy, ne tak docela. Jedna malá vesnice Galů stále odolává náporů dobyvatelů. A život římských legionářů to rozhodně neulehčuje. Vydejte se na zbrusu nové dobrodružství známých galských hrdinů ve hře Asterix & Obelix XXL 3, čelte tajemnému nebezpečí, nandejte to pár Římanům a dejte si pár kanců ke svačině. Zbrusu nový příběh nás přivádí do spurné galské vesnice v okamžiku, kdy druid Panoramix obdrží divný dopis, v němž se dozvídá o veliké hrozbě, kdy jediným řešením je najít Menhir a využít tak jeho sílu k zažehnání pohromy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir - Nintendo Switch

Zábavná akční adventura, ve které hráči přebírají kontrolu nad dvěma slavnými galskými válečníky - Asterixem a Obelixem - a procházejí různými úrovněmi, aby získali zpět kouzelný křišťálový menhir, který byl ukraden z jejich vesnice. Hra nabízí unikátní herní prvek, kterým je schopnost hrát za oba postavy najednou, což umožňuje hráčům využívat různé strategie a přístupy k překonání překážek. S nádhernou kreslenou grafikou a věrným ztvárněním světa Asterixe a Obelixe, nabízí Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir hráčům nezapomenutelný zážitek a skvělou zábavu s nezapomenutelnými postavami této populární francouzské komiksové série.

Recenze Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir - Zing

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: