Astria Ascending - PC

Kód: 5178
Neohodnoceno
480 Kč 396,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Vydej se na průzkum rozlehlého fantasy světa na pokraji chaosu v dospělém, emotivním JRPG. Prožij epický příběh s propracovanými tahovými souboji a nech se pohltit možnostmi rozsáhlého systému úpravy postav. To vše v nádherném, ručně kresleném 4K provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Astria Ascending

Vydej se na průzkum rozlehlého fantasy světa na pokraji chaosu v dospělém, emotivním JRPG. Prožij epický příběh s propracovanými tahovými souboji a nech se pohltit možnostmi rozsáhlého systému úpravy postav. To vše v nádherném, ručně kresleném 4K provedení.

 

Herní obsah:

  • Zkoumej rozlehlý, krásně ztvárněný svět Orcanonu: Navštiv pět různých měst obydlených jedinečnými stvořeními a probij se více než dvaceti nebezpečnými podzemími. Čeká tě přes 50 hodin herního obsahu s řadou zábavných miniher – od divokého střílení přes originální karetní hru z žánru fantasy až po nápadité environmentální hádanky.
  • Velkolepé vyprávění o obětavosti a osudu: Ponoř se do fascinujícího příběhu plného zrady, teroru a obětí. Díky ději pojednávajícímu o dospělých postavách může Astria Ascending nabídnout vyzrálejší herní zážitek plný spletitých rozhovorů.
  • Propracovaný systém tahových soubojů: Utkej se s více než 200 různými příšerami v podmanivých tahových soubojích, chytej mytická zvířata a následně je povolávej do boje. Zvyšuj svou sílu a využij ji k ovládnutí legendárních schopností zvaných „Cosmo Breaks“.
  • Poznej nezapomenutelné postavy: K dispozici ti je osm plně přizpůsobitelných hratelných postav, které pokrývají celou škálu fantastických dovedností i ras. Sestav z nich hrdinský tým, který bude muset obětovat vše, aby zachránil svět, a pečlivě vybírej z dvaceti odlišných tříd a spousty jedinečných dovedností. Osud tvých postav je možná zpečetěn, osud světa ale ještě ne.
  • Ručně kreslené dobrodružství vytvořené s péčí a vášní: Astria Ascending, od týmu složeného z vývojářů titulů jako Final Fantasy, Nier Automata či Bravely Default, nabízí plnohodnotný dabing v japonském a anglickém jazyce, jakož i tradičně animovaný, kompletně ručně kreslený dvourozměrný svět ozvláštněný dynamickým systémem počasí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: