Avast AntiTrack Premium - 3 PC / 2 roky

Kód: 9633
427 Kč 352,89 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Elektronická licence (ESD) 

avast Avast - Aktivace

Avast AntiTrack Premium je nástroj, který blokuje různé druhy sledování na webu a zajišťuje Vám lepší online anonymitu. Unikněte ze spárů zprostředkovatelů reklamy a zamaskujte svou online identitu, ať lépe ochráníte své soukromí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avast AntiTrack Premium

Weby si z údajů, které o vás shromáždí, sestavují jedinečný profil, podle něhož vás zprostředkovatelé reklamy dokážou identifikovat. Náš software na ochranu před sledováním vás upozorní na slídily, kteří se o vás snaží získat různé informace, a zablokuje je.

 

img1

Co ví zprostředkovatelé reklamy

Na základě Vašich běžných online aktivit a nastavení zařízení či prohlížeče si o Vás zprostředkovatelé reklamy sestavují jedinečný digitální profil, podle kterého Vás rozpoznají mezi ostatními návštěvníky. Na jeho základě Vám pak zobrazují cílenou reklamu.


 

Co vidí Vaše rodina

img2

Hledali jste něco na internetu? Vaše rodina snadno uvidí, co jste si v minulosti prohlíželi a hledali, přičemž v prohlížeči se to může objevit v nejméně vhodnou dobu. A reklamy na produkty, které jste si zakoupili nebo jen hledali, se mohou ukazovat celé Vaší rodině.


 

img3

Co dělají nástroje na těžbu dat

Čím více si prohlížíte internet, tím více o sobě prozrazujete. Vaše banka, zdravotní pojišťovna či dokonce oblíbený obchod pomocí nástrojů na těžbu dat sbírají o Vaší osobě ohromná množství údajů. Stačí jeden únik dat, a máte problém. Nikdy nevíte, komu se Váš digitální profil dostane do rukou nebo jak je s ním nakládáno.


 

VPN neblokují sledování

img4

VPN je jako Superman, i když si sundá brýle a nasadí hrdinský kostým, stejně víte, že je to Clark Kent. VPN sice šifruje Vaše připojení, chrání Vás na veřejných Wi-Fi sítích a maskuje Vaši polohu, ale už nedokáže zprostředkovatelům reklamy zabránit, aby Vás sledovali a identifikovali podle nastavení zařízení a prohlížeče.

 


 

Parametr Minimální požadavky
OS: Windows 11, 10, 8.1, 8 or 7 (both the 32- and 64-bit versions, excluding Mixed Reality, Mobile, IoT, Starter and RT editions)
Paměť: 1 GB RAM
Úložiště: 2 GB volného místa
Podporované prohlížeče: Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox, and Opera

Doplňkové parametry

Kategorie: AntiTrack Premium
Délka předplatného: 2 roky
Počet zařízení: 3
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: