Avast Cleanup Premium - 10 PC / 2 roky

Kód: 9624
568 Kč 469,42 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

avast Avast - Aktivace

Avast Cleanup je špičkový nástroj pro optimalizaci počítačů, na jehož vývoji pracujeme již 15 let. Dokáže vrátit starý počítač do formy a zajistit, že jakýkoli počítač bude fungovat jako nový. Zbrusu nový Avast Cleanup čistí, zrychluje a opravuje počítače tak, jak to konkurence nedokáže. Naše patentované technologie a reputační moduly zrychlují počítač, odstraňují bloatware či nepotřebné soubory a řeší potíže dřív, než z nich vzniknou skutečné problémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avast Cleanup Premium

Vyčistěte počítač, zrychlete jej a zajistěte jeho plynulé fungování. Avast Cleanup je špičkový nástroj pro ladění počítačů, na jehož vývoji pracujeme již 15 let. Dokáže vrátit starý počítač do formy a zajistit, že jakýkoli počítač bude fungovat jako nový.

 

Zrychlete, vylaďte a oživte svůj počítač

img1

Váš počítač neomládne. Ale patentovaná průlomová technologie v programu Avast Cleanup dokáže opravit to, co jej zpomaluje.

 

icon1 icon2 icon3

Uspává aplikace

Odstraňuje bloatware

Defragmentuje a optimalizuje

Aktivací režimu spánku uspíte veškeré programy, které Vás zpomalují. Takto uspané programy nebudou systém nijak zatěžovat.

Za zpomalováním počítače může stát bloatware. Jedná se o různé nevyžádané zkušební verze softwaru, panely nástrojů či předinstalované programy.

Defragmentace je klíčová pro výkon počítače. Slouží k přeuspořádání souborů na pevném disku, aby k nim byl rychlejší přístup.


 

img2

Dopřejte počítači řádné vyčištění

Dochází Vám místo na disku? Tuto starost už můžete hodit za hlavu. Avast Cleanup důkladně prohledá počítač a odstraní gigabajty nepotřebných souborů z více než 200 aplikací či prohlížečů a také z Windows.

 

icon4 icon5 icon6

Čistí prohlížeč

Odstraňuje nevyžádané doplňky

Uvolňuje místo

Vyčistěte stopy po prohlížení internetu a dočasná data z více než 25 různých prohlížečů, jako je například Internet Explorer, Chrome nebo Firefox.

Náš cloudový reputační systém s hodnoceními od milionů uživatelů Vám pomůže rozhodnout se, které vyhledávače, doplňky a panely nástrojů skutečně potřebujete.

Proveďte hloubkovou kontrolu disku a vyhledejte zbytky po aplikacích a mnoho dalších souborů, které zabírají cenné místo.


 

Opravte problémy s počítačem

img3

Avast Cleanup umí rychle oživit i ten nejpomalejší počítač. Nabízí nástroje pro začátečníky i odborníky, které dokážou opravit některé z těch nejvíce obtěžujících problémů, pádů či zamrzání.


 

Automaticky aktualizuje všechny Vaše programy

Zastaralé programy obsahují chyby nebo bezpečnostní rizika a chovají se nestabilně. Náš nový nástroj na automatickou aktualizaci aplikací Vaše nejdůležitější programy pravidelně aktualizuje.


 

Trocha čísel

Avast Cleanup ve verzi 2019 při našich interních testech předčil očekávání. Podívejte se na čísla, která vám vyrazí dech. (Podrobná zjištění zveřejníme brzy!)

 


 

Parametr Minimální požadavky
OS: Windows 11 except Mixed Reality and IoT Edition; Windows 10 except Mobile and IoT Edition (32 or 64-bit); Windows 8/8.1 except RT and Starter Edition (32 or 64-bit); Windows 7 SP1 or later, any Edition (32 or 64-bit)
Procesor: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 processor or above (must support SSE3 instructions)
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: minimální rozlišení 1024 x 768 pixelů
Úložiště: 1 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Internetové připojení pro stažení, aktivaci a aktualizace aplikace

Doplňkové parametry

Kategorie: Cleanup Premium
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: