Avast Driver Updater - 1 PC / 3 roky

Kód: 9667
428 Kč 353,72 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

avast Avast - Aktivace

Najde nejnovější verze ovladačů, zajistí maximální stabilitu systému a opraví chyby, potíže s připojením, problémy s myší či klávesnicí a mnohem více.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avast Driver Updater

Zjišťuje poškozené, chybějící či zastaralé ovladače, opravuje chyby a bezpečnostní nedostatky a zálohuje či obnovuje aktuální ovladače. Avast Driver Updater najde nejnovější verze ovladačů, zajistí maximální stabilitu systému a opraví chyby, potíže s připojením, problémy s myší či klávesnicí a mnohem více. Ovladače jsou instalovány jeden po druhém, aby nedošlo k hardwarovým konfliktům. Aktualizací grafických ovladačů zvýší výkon a zlepší obraz při hraní, používání virtuální reality, práci s multimediálními aplikacemi, streamování a úpravách médií.

 

img1

Zastaralé ovladače představují bezpečnostní riziko

Ovladače jsou programy a programy občas mohou obsahovat chyby či bezpečnostní nedostatky. Ty mohou být zneužívány útočníky, kteří se snaží získat Vaše data nebo provést změny ve Vašem systému. Driver Updater hledá zranitelnosti, identifikuje zastaralé či poškozené ovladače a upozorní uživatele hned, jak je k dispozici bezpečná aktualizace.


 

O 70 % méně hroucení a zamrzání

img2

Snadno zvýší výkon počítače. Vadné a zastaralé ovladače jsou hlavní příčinou hroucení, zamrzání a modrých obrazovek. Driver Updater najde nejnovější verze ovladačů, zajistí maximální stabilitu systému a opraví chyby, potíže s připojením a problémy s myší či tiskárnou.


 

img3

Výrazně zlepší grafiku

Aktualizací ovladačů grafiky zvýší výkon a zlepší obraz při hraní, používání virtuální reality, práci s multimediálními aplikacemi, streamování a úpravách médií.


 

Rychle opraví problémy se zvukem, tiskárnou či sítí

img4

Z reproduktorů nevychází zvuk? Wi-Fi pořád vypadává? Tiskárna najednou nefunguje? Driver Updater vás těchto problémů zbaví.


 

img5

Rychle vyřeší problémy s ovladači

Avast přidal do aplikace Driver Updater nástroj Pomocník. Pomocník provede uživatele celým postupem vrácení konkrétních ovladačů na základě typu problémů, se kterými se setkávají, a času, kdy se problém objevil poprvé. Po dokončení postupu s asistencí Pomocníka by příslušné zařízení zase mělo fungovat správně.


 

Hlavní výhody programu Avast Driver Updater:

  • Automaticky testuje počítač a zjišťuje, které ovladače jsou poškozené, chybějí nebo jsou zastaralé.
  • Virová laboratoř Avast kontroluje bezpečnost jednotlivých ovladačů předtím, než jsou nainstalovány do počítače.
  • Kontroluje dostupnost aktualizací pro více než 300 000 zařízení.
  • V reálném čase hledá nejnovější aktualizace.
  • Sestavuje a spravuje jedinečný profil počítače, abyste rychle našli potřebné ovladače.
  • Zálohuje ovladače, abyste je mohli obnovovat po nechtěných změnách.
  • Postupnou instalací ovladačů předchází problémům s hardwarem.

 


 

Parametr Minimální požadavky
OS: Windows 11 except Mixed Reality and IoT Edition; Windows 10 except Mobile and IoT Edition (32 or 64-bit); Windows 8/8.1 except RT and Starter Edition (32 or 64-bit); Windows 7 SP1 or later, any Edition (32 or 64-bit)
Procesor: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 processor or above (must support SSE3 instructions)
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: minimální rozlišení 1024 x 768 pixelů
Úložiště: 1 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Internetové připojení pro stažení, aktivaci a aktualizace aplikace

Doplňkové parametry

Kategorie: Avast
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: