Avast Ultimate 1 lic. 3 roky

Kód: 3734
Značka: Avast
627 Kč 518,18 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avast Avast - Aktivace

Nabízí maximální ochranu před malwarem a ransomwarem. Poskytuje soukromí při prohlížení internetu, kvalitní zabezpečení při používání elektronického bankovnictví a ochranu heslel. Součástí programu jsou i čistící nástroje, které zrychlí chod PC. Zabezpečuje i domácí WiFi.

Pro 1 zařízení se systémem Windows.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avast Ultimate

Balíček čtyř špičkových aplikací pro zabezpečení, ochranu soukromí a ladění výkonu, který nezatíží Váš rozpočet. Balíček obsahuje programy Premium Security, SecureLine VPN, Cleanup Premium, AntiTrack Premium.Vše potřebné pro péči o váš počítač v jednom intuitivním prémiovém balíčku. Nejlepší počítačové zabezpečení pro maximální ochranu před malwarem, jako jsou viry či ransomware. Naprosté soukromí při prohlížení internetu, používání elektronického bankovnictví i online nakupování.  A naše nejúčinnější čisticí nástroje, které zrychlí počítač do pár minut. Jednodušší už to být nemůže.

 

Avast Premium Security Vám zajistí kompletní online ochranu

img1

Náš nejpokročilejší antivirus Vám nijak nezatíží počítač. Navíc vám zajistí účinnou ochranu před viry, ransomwarem a spywarem a ochrání domácí Wi-Fi sítě i před doposud neznámými hrozbami. Ochrání všechny Vaše telefony, počítače a tablety.


 

img2

Avast SecureLine VPN Vám zařídí skutečné soukromí

Naše VPN s šifrováním na bankovní úrovni kompletně ochrání Vaše online soukromí, takže můžete prohlížet internet, používat bankovnictví, komunikovat a nakupovat bez obav, že by hackeři nebo někdo jiný mohli sledovat Vaše aktivity nebo krást Vaše údaje.


 

Avast Cleanup Premium vyčistí a vyladí Vaše zařízení

img3

Z Vašeho počítače či telefonu snadno vyčistí nepotřebná data – bude pak fungovat rychleji a efektivněji. Získáte také rychlý přehled o stavu zařízení, údržbu jedním kliknutím, nástroj na odstraňování bloatwaru a mnohem více.


 

img4

Avast AntiTrack Premium zastaví vlezlé online sledování

Různí slídilové mohou sledovat Vaše online aktivity a sestavovat si o Vás podrobný profil. Náš software na ochranu před sledováním Vás upozorní, když se Vás někdo pokusí sledovat, a daného slídila zastaví.

 


 

Parametr Minimální požadavky
OS: Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 (SP1 with Convenient Rollup Update) (32 or 64-bit)
Paměť: 1 GB RAM
Úložiště: 2 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Internetové připojení pro stažení, aktivaci a aktualizace aplikace

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 3 roky
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: