AVG File Server Business Edition - 1 PC / 3 roky

Kód: 8201
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avg-logo300x300 AVG - Aktivace

Bezpečnostní hrozby online představují závažné riziko. Hackeři a malware si dokážou najít skulinu, kterou proniknou do vašich počítačů, naruší váš provoz a způsobí vám časové a finanční ztráty. Dokonce dokážou vaši firmu zcela zničit. AVG File Server Edition chrání vaše zákaznická a firemní data před hackery a malwarem a zbavuje vás tak nechtěných komplikací a starostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVG File Server Business Edition

Zabezpečení souborového serveru

Ochrana vašich souborů a firemních dat - Pracovní soubory a zákaznická data jsou důležité pro úspěch firmy. Naše zabezpečení souborového serveru s Windows je chrání před všemi hrozbami a hackery!

Smart Scanner

Nové testovací jádro AVG zrychluje testování a umožňuje pracovat efektivněji - Naše pokročilé testovací jádro nikdy nespí a testuje počítač jen při nečinnosti, takže vás nijak neomezuje. Zajišťuje veškerou potřebnou ochranu, takže se vy i vaši zaměstnanci můžete soustředit na práci bez jakýchkoli nákladných omezení či zpoždění.

Vzdálená správa

Rychlejší a efektivnější ovládání z jednoho místa - Funkce vzdálené správy umožňují správci instalovat, aktualizovat a konfigurovat AVG na dálku v různých počítačích a v celé síti z jednoho místa. AVG se navíc samo aktualizuje, takže si můžete být jistí, že je vaše firma chráněna před nejnovějšími hrozbami.

Doplňkové parametry

Kategorie: AVG
Délka předplatného: 3 roky
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: