AVG PC TuneUp - 10 PC / 3 roky

Kód: 9729
Akce
472 Kč –9 %
avg tune up 1pc 1 year 2
472 Kč –9 % 425 Kč 351,24 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avg-logo300x300 AVG - Aktivace

Pamatujete si ještě, jak rychlý Váš počítač byl, když jste jej poprvé spustili? Díky této aplikaci můžete získat nejen ztracenou rychlost, ale také možnost využívat režim Turbo, v němž se výkon počítače ještě zvýší, aby bylo prohlížení internetu, hraní her a přehrávání videí skutečně plynulé a bezproblémové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVG PC TuneUp

Prodlužte výdrž svého staršího počítače a zrychlete si ten nový – pomocí aplikace AVG TuneUp. Náš program na optimalizaci počítače dodáváme s přepracovaným režimem spánku, který zrychluje počítač a zvyšuje jeho výkon, a nástroji na čištění disku a prohlížečů. Chcete víc? Čtěte dál.

 

Opraví počítač a postará se o jeho automatickou údržbu

 

Chyby, nestabilita a zamrzání už Vás nebaví? Vylepšená automatická údržba od AVG každý týden automaticky optimalizuje počítač za Vás, takže pořád poběží jako na drátku.

img1

Automaticky čistí registr

  • Pokud chcete, aby Vám systém Windows fungoval, jak má, a aby pracoval bez chyb a stabilně, nechte AVG TuneUp automaticky najít a opravit chyby v jeho registru.

Provádí automatickou údržbu počítače

  • Naše automatická údržba maže stopy v prohlížečích, soubory tracking cookie, mezipaměti či zbytky po činnosti programů a tím uvolňuje místo na disku.

 

Zrychlí a vyladí Váš počítač

 

img2

Pokud se Váš počítač spouští dlouho, Vaše programy pracují pomalu, Vaše hry se zadrhávají a načítání webových stránek trvá věky, potřebujete AVG TuneUp.

Režim spánku optimalizuje Váš počítač

  • Nainstalované programy Vás zpomalují a zatěžují paměť i procesor. Naše zcela přepracovaná technologie režimu spánku programy uspává a probouzí je až ve chvíli, kdy je potřebujete.

 

Odstraní bloatware a zbytečné programy

 

Staré nepotřebné programy, panely nástrojů a zkušební verze, software předinstalovaný v počítači… to vše Vám v počítači zabírá místo a způsobuje další problémy.

img3

Nástroj na odinstalaci softwaru najde a odstraní nevyžádaný software

  • Náš nástroj na odinstalaci softwaru zjišťuje bloatware či zapomenuté programy, které už nepoužíváte, a pomáhá jej odinstalovat.

 

Uvolní místo v úložišti a vyčistí více než 200 aplikací

 

img4

Ve Vašem počítači se od prvního dne používání hromadí nepotřebná data: zapomenuté soubory Windows, soubory po prohlížení internetu či zbytky po činnosti programů. Tato nepotřebná data jen zabírají místo na disku a postupem času mohou způsobovat problémy. Máme pro Vás dvě řešení.

Nástroj na čištění disku hloubkově vyčistí Váš pevný disk

  • Instalační soubory a mezipaměti. Staré zálohy a dočasné systémové soubory. Všechny tyto soubory splnily svůj účel a nyní už jen zabírají místo. Proto je vyčistíme, abychom uvolnili místo na data, která potřebujete.

Nástroj na čištění prohlížeče vyčistí a zrychlí Váš prohlížeč

  • Dočasná data a zbytky po prohlížení internetu? Smažeme je. Dokážeme mazat soubory, kterých se prohlížeče Internet Explorer, Chrome, Firefox atd. nedokážou zbavit samy. A výsledek? Svižnější a plynuleji fungující prohlížeč.

 

Jedním kliknutím aktualizuje všechny Vaše programy

 

Už žádné bezpečnostní problémy, chyby ani obtěžující instalace: Nástroj pro aktualizaci aplikací v programu AVG TuneUp kontroluje nainstalované programy, jako je Java, VLC či Skype, a aktualizuje je na nejnovější verze.

img5

Jednoduchý nástroj na aktualizaci aplikací

  • Čím je víno starší, tím je lepší. Pro software to ale neplatí. Náš nástroj na aktualizaci aplikací pracuje zcela automaticky a aktualizuje více než 50 nejpoužívanějších aplikací. Navíc na jeho seznamu postupně přibývají další podporované programy.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC TuneUp
Délka předplatného: 3 roky
Počet zařízení: 10
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: