AVG Ultimate 10 zař. / 3 roky

Kód: 6943
Akce Tip
Značka: AVG
897 Kč 741,32 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

avg-logo300x300 AVG - Aktivace

Nabízí jen ty nejpokročilejší nástroje pro plnou uživatelskou bezpečnost na platformách Windows, Android a dokonce i systémech Mac. Druhá část aplikace v podobě rozšíření TuneUp navíc vyladí Váš počítač na maximální rychlost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVG Ultimate

Bezpečnostní řešení z dílny společnosti AVG chrání více než 200 000 000 aktivních uživatelů po celém světě a nyní se postará i o všechna zařízení ve Vaší rodině. AVG Ultimate totiž nabízí jen ty nejpokročilejší nástroje pro plnou uživatelskou bezpečnost na platformách Windows, Android a dokonce i systémech Mac. Druhá část aplikace v podobě rozšíření TuneUp navíc vyladí Váš počítač na maximální rychlost.

 

AVG Internet Security

 

Intuitivní kompletní ochrana

img1

S detekcí hrozeb v reálném čase, ochranou před ransomwarem, ochranou webové kamery, štítem vzdáleného přístupu a zdokonaleným firewallem získáte vše co potřebujete k tomu, abyste byli plně chráněni před každou hrozbou.


 

AVG TuneUp

 

img2

Využívejte svá zařízení naplno

Zrychlí Vaše zařízení, čištěním nepotřebných dat v něm uvolní místo, prodlouží výdrž baterie, udrží potřebné programy aktuální a opraví drobné potíže dříve, než přerostou ve skutečné problémy.


 

AVG Secure VPN

 

Prohlížejte internet v soukromí a bezpečí

img3

Naše účinná VPN se postará o Vaše online bezpečí a soukromí. Zabezpečí vás na každé Wi-Fi síti, skryje vaši IP adresu, aby nikdo neviděl, co děláte na internetu, a umožní Vám přístup k vašemu oblíbenému online obsahu odkudkoli na světě.


 

AVG AntiTrack

 

img4

Zabrání slídilům ve sledování Vašich aktivit

Zabraňte firmám ve sledování Vašich aktivit a zneužívání Vašich osobních dat za účelem zisku. AVG AntiTrack Vám vytvoří falešnou digitální stopu, aby Vás různé firmy nedokázaly identifikovat a sledovat tak Vaše online aktivity, zájmy, návyky, nákupy a jiné citlivé údaje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 3 roky
Počet zařízení: 10
Typ distribuce: elektronická
Aktivace: Nová licence

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: