Battlefield 2042 - Xbox One

Kód: 5914
Neohodnoceno
310 Kč 256,20 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

 xboxlive  Xbox One - Aktivace

Battlefield 2042 je FPS střílečka, se kterou se vrací totální válka, která tuto herní sérii proslavila. Pokračování oblíbené FPS série Battlefield 2042 vás zavede do nedaleké a neradostné budoucnosti, ve které budete muset osvědčit své bojové schopnosti a postavit se novým hrozbám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Battlefield 2042 - PC

Děj hry se odehrává v roce 2042, kdy se svět zmítá v krizi způsobené změnami klimatu a konflikty o zdroje, které změnily globální rovnováhu sil. Vy a váš tým budete bojovat o ovládnutí dynamicky se měnícího bojiště, které se skládá ze sedmi masivních map navržených pro maximálně realistický bojový zážitek. Vyberte si svou roli na bitevním poli a vytvořte neporazitelný tým spolubojovníků pomocí nového systému specialistů a široké nabídky moderního vybavení a zbraní. Battlefield 2042 nenabízí kampaň pro jednoho hráče, zato se můžete těšit na skvěle propracovaný režim pro více hráčů, do kterého se může zapojit až 64 (PC, XSX a PS5 až 128) hráčů najednou. Další adrenalinové zážitky na vás čekají v aktualizovaných režimech Conquest a Breakthrough a také v novém režimu Hazard Zone.

Battlefield 2042

Rozsáhlý herní svět

Zažijte velkolepou válečnou vřavu v obrovském měřítku na sedmi rozsáhlých mapách, které odráží skutečné lokality z celého světa. Každé bojiště má několik různých bojových zón zasazených do jednoho herního prostoru, což umožňuje větší rozmanitost a masivnější zapojení bojových vozidel či letadel do hry. Máte tak dostatek prostoru pro vyzkoušení nejrůznějších herních stylů a strategií.

Rozsáhlý herní svět

Vyberte si svého specialistu

Do hry přibyl nový systém specialistů, v němž si vyberete svou roli na bojišti a sestavíte bojový tým přesně podle vašich představ. Každý specialista disponuje jednou unikátní vlastností a schopností, přičemž veškerá další nastavení si můžete libovolně přizpůsobit. Správným výběrem a vybavením specialisty se budete doplňovat s dalšími členy družstva a dokážete tak lépe obstát v každé bojové situaci.

Vyberte si svého specialistu

Nejmodernější zbraně a vybavení

Battlefield 2042 vám umožní naplno využít vaši kreativitu v boji, těšit se můžete na širokou škálu zbraní, řiditelných vozidel, bojových letounů, vznášedel či vrtulníků. Kromě běžného vybavení ve hře najdete i speciální vychytávky inspirované blízkou budoucností, které vám usnadní splnění mise. Přivolat tak můžete robotického psa určeného k boji, létání vám umožní kombinéza s křídly, na těžko přístupná místa se dostanete pomocí lezeckých háků, k průzkumu můžete využívat drony apod.

Nejmodernější zbraně a vybavení

Dynamické bitevní pole

Vůbec poprvé v historii série Battlefield se může do totální války zapojit až 128 (pouze PC, XSX a PS5), respektive 64 hráčů najednou, takže i herní svět je mimořádně rozsáhlý a na mapách na vás čekají neustále se měnící bojové podmínky a výzvy. Za pochodu se budete muset přizpůsobit dynamickým událostem a katastrofám, jako jsou písečné bouře v katarských pouštích, start rakety z vesmírného centra ve Francouzské Guyaně či tornáda v Jižní Koreji. Utvořte vaše družstvo, vyzbrojte se a zapojte se do boje ještě dnes!

Dynamické bitevní pole

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: FPS
? Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: