Battlefield 4: Second Assault - PC

Kód: 3813
Neohodnoceno
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin Origin - Aktivace

Second Assault přináší čtyři oblíbené oblíbené mapy, které jsou náročnější než kdykoli předtím. Co je lepší než hrát na klasických mapách Battlefield 3? Přehrávání těchto map aktualizovaných výkonem motoru Frostbite 3! Ke hraní je třeba mít zakoupenu základní hru Battlefield 4 na platformě Origin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Battlefield 4: Second Assault - PC

Second Assault přináší čtyři oblíbené oblíbené mapy, které jsou náročnější než kdykoli předtím. Co je lepší než hrát na klasických mapách Battlefield 3? Přehrávání těchto map aktualizovaných výkonem motoru Frostbite 3!

Operace Metro 2014: Bojujte proti nepřátelským protivníkům i klaustrofobii v podzemní Paříži. Zničte své protivníky se zničitelnými stropy a uvězněte je v zatopených tunelech metra.
Caspian Border 2014: Centrální komunikační věž je nyní kladivem, připraveným padnout na vaše nepřátele. Využijte zmatek a opevněte své spoluhráče v nových výhodných bodech podél zdí.
Ománský záliv 2014: Na této mapě je všechno normální, dokud písečná bouře nepronikne, ničí viditelnost a snižuje účinnost vašich bojových vozidel.
Operace Firestorm 2014: Vytvořte peklo na Zemi, když porušíte potrubí rafinerie a pošlete plamenné dny, abyste opečili své protivníky.
Umístěte pět nových zbraní a proveďte 10 nových úkolů, z nichž každý má své vlastní odblokování. Zahrajte si Capture the Flag a udělejte si s vracející se Dune Buggy ještě větší zábavu. Klasika je ve hře Second Assault opět nová!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS
? Typ distribuce: elektronická
Platforma: Origin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: