Beyond Two Souls - PC

Kód: 1891
Neohodnoceno
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

epic_games Epic Games - Aktivace

Beyond: Two Souls od studia Quantic Dream míří na PC. Tento jedinečný psychologický akční thriller, ve kterém podávají špičkový výkon hollywoodské hvězdy Ellen Page a Willem Dafoe – vás vezme na strhující cestu kolem světa, zatímco budete prožívat pozoruhodný život Jodie Holmesové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beyond Two Souls - PC

 

ZAŽIJTE POZORUHODNÝ ŽIVOT: JEDEN ŽIVOT, DVĚ DUŠE

Jedinečný psychologický akční thriller, v němž zazáří přední hollywoodské hvězdy jako Elliot Page a Willem Dafoe, Beyond: Two Souls™[/b] vás zavede na vzrušující cestu kolem světa, při níž zažijete pozoruhodný život Jodie Holmesové. Jodie, která se narodila ve spojení se záhadnou bytostí s neuvěřitelnými schopnostmi, je jiná než ostatní. Vaše jednání určí osud Jodie, která na cestě, na níž objevuje pravdu o tom, kým skutečně je, čelí neobyčejným výzvám, nebezpečí a zničující ztrátě. Vytvořte si skrze své volby a akce příběh nabitý akcemi – život dívky narozené se spojením s nadpřirozenou bytostí zvanou Aiden. Abyste pochopili, co se skutečně skrývá pod povrchem, budete hrát jako Jodie a Aiden a společně budete čelit velkým fyzickým a psychologickým výzvám.

ZAHRAJTE SI PŘÍBĚH TAK, JAK SAMI CHCETE

Filmový nebo chronologický sled? Zvolte si způsob, jakým chcete příběh prožít. Dokonce si můžete zahrát v lokálním kooperativním režimu se dvěma ovladači pro každého hráče – jeden z vás bude hrát jako Jodie a druhý hrát jako Aiden. Zahrajte si hru tak, jak sami chcete.

PLNĚ OPTIMALIZOVOVÁNO PRO PC

Beyond: Two Souls vám pro PC přinášíme s úžasnými vizuálními prvky, včetně 4K rozlišení, kompatibility s širokoúhlým monitorem 21:9 a snímkové frekvence 60 fps.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Epic Games

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: