BioShock 3: Infinite - PC

Kód: 1876
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Po prvních dvou dílech se v Bioshock: Infinite v roli detektiva DeWitta z podmořského města přesuňte do vzdušné metropole uprostřed mraků, do Columbie. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioShock 3: Infinite - PC

V přechozích dvou dílech jste zažili přeměnu a pád podmořského města Rapture. Autoři legendární série Bioshock tentokráte změnili kulisy a z podmořského dne nás vzali přímo do mraků. Bioshock: Infinite však stále navazuje na předchozí díly tím nejdůležitějším. Jde o dokonalou hru. Stejně jako zejména první Bioshock i Infinite se do duší hráčů zapisuje jako jedna z nejlepších stříleček posledního desetiletí. Hra se odehrává v roce 1912 ale vzhledem k tomu, že se hra odehrává v mracích, není časový kontext důležitý. Důležitá je však hlavní myšlenka, coby detektiv DeWitto se vydáváte do Columbie zachránit dívku Elizabeth. Dívku, která je obdařena dosud nevídanými schopnostmi a je odmalička držena právě v Columbii. Právě Elizabeth se, stejně jako v prvních dílech Big Daddy, stala ikonou celé hry a na její motivy vznikla celá řada propagačních materiálů a stala se cosplay celebritou.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: