BioShock - PC

Kód: 1913
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Bioshock (Best Games) - Střílečka z pohledu vlastních očí,jakou jste dosud nehráli, se odehrává v jedinečném podvodním světě, který je zmítán genetickou civilní válkou. Prozkoumejte smrtící, avšak ohromující svět ve stylu art deca, který je zaplněn impozantními technologiemi a fascinujícími postavami. Vzepřete se matce přírodě genetickými modifikacemi své DNA pomocí injekcí s plasmidy a vychutnejte si své nově získané nadlidské schopnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioShock - PC

Bioshock je akční fps, jakou jste dosud ještě nehráli. Celá hra se odehrává v podvodním světě Rapture, kde jde o genetickou civilní válku. Budete se muset vzbouřit proti matce přírodě s genetickými modifikacemi své vlastní DNA pomocí injekce s plasmidy. Díky tomu si budete moci vychutnat v klidu nadlidské schopnosti.

Poté co vaše letadlo ztroskotá do nepovolených ledových vod, objevíte zrezivělou batysféru a sestoupíte do Rapture…Město, skryté pod mořem bylo zbudováno pro vyvolené s genetickým potenciálem z řad vědců, umělců a průmyslníků. Naleznete zde město plné mrtvol, jehož chodbami se potulují mocní strážci a malá děvčátka okrádají mrtvé. Geneticky zmutovaní obyvatelé vás mohou kdykoliv přepadnout.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: