Bitdefender Internet Security 5 PC na 1 rok

Kód: 8940
Značka: Bitdefender
959 Kč 792,56 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Pokročilý antivirový program pro ochranu počítače se systémem Windows. Dlouhodobě nejlépe hodnocená antivirová ochrana, která Vás ochrání před všemi typy malwaru, včetně propracovaných ransomware útoků.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitdefender Internet Security

Pokročilý antivirový program pro ochranu počítače se systémem Windows. Dlouhodobě nejlépe hodnocená antivirová ochrana, která Vás ochrání před všemi typy malwaru, včetně propracovaných ransomware útoků. Obsahuje ochranu proti všem typům online hrozeb, zahrnuje nástroje pro ochranu soukromí, jako je Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay, a navíc také ochranu Vaší webkamery a mikrofonu před zneužitím, a také rodičovskou kontrolu a firewall.

 

Klíčové vlastnosti

Chytrý antivirus

icon2

Ochrana v reálném čase proti všem typům elektronických hrozeb, od klasických virů, přes spyware až po ransomware.

Bezpečné placení online

icon3

Vaše internetové bankovnictví i online platby platební kartou budou v bezpečí díky Bitdefender Safepay, který zajišťuje Vaše online transakce.

Ochrana prohlížení webu

icon4

Chrání před phishingem tak, že rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby následně ukradly Vaše údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

Ochrana soukromí

icon5

Bitdefender se stará o Vaše soukromí a osobní údaje. Zůstaňte v anonymitě v online světě, a získejte ochranu i na veřejné Wi-Fi síti

Ochrana webkamery a mikrofonu

icon6

Ochrana webové kamery a mikrofonu Vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k Vaší webové kameře, a umožní Vám blokovat neoprávněný přístup.

Rodičovská kontrola

icon7

Nabízí digitální pomoc rodičům, a větší online bezpečnost dětem. Odfiltrujte nevhodný obsah a omezte dětem čas, který stráví u obrazovky. V Bitdefender Central můžete sledovat online aktivity Vašich dětí.

Firewall

icon8

S Bitdefenderem získáte velmi silnou vrstvu ochrany sítě, která blokuje neoprávněné vniknutí a filtruje Váš síťový provoz. Zajistí tak, že Vaše osobní údaje zůstanou před hackery v bezpečí.

Čistý výkon bez zpomalení zařízení

icon9

Bitdefender okamžitě reaguje na malware, aniž by to ohrozilo výkon Vašich systémů. Umožňuje také optimalizovat výkon počítače nebo mobilu jedním kliknutím.

Bitdefender VPN

icon11

Chrání Vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro Vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.

 

 

Systémové požadavky

Windows

Bitdefender Internet Security

Operační systém: Windows 7, Servis Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, a Windows 10
Procesor: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo jeho ekvivalent
Paměť: 2 GB
Volné místo na disku: 2.5 GB
Podporované prohlížeče: Internet Explorer verze 10 nebo vyšší

Bitdefender Rodičovská kontrola

Operační systém: Windows 7, Servis Pack 1 a novější
Paměť: 2 GB
Podporované prohlížeče: Chrome, Mozilla Firefox, Opera

Bitdefender Central

Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge

Doplňkové parametry

Kategorie: Internet Security
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 5
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: