Bitdefender Mobile Security for Android 1 lic. 1 rok

Kód: 6482
Neohodnoceno
316 Kč 261,16 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Bitdefender Mobile Security poskytuje bezkonkurenční detekci malwaru založenou na cloudu, a inteligentní zabezpečení proti krádeži pro vaše zařízení Android, prakticky bez dopadu na baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitdefender Mobile Security for Android 1 lic. 1 rok

 

 

Bitdefender Mobile Security poskytuje bezkonkurenční detekci malwaru založenou na cloudu, a inteligentní zabezpečení proti krádeži pro vaše zařízení Android, prakticky bez dopadu na baterii.

Klíčové vlastnosti MOBILE SECURITY:

Chytrý antivirus - Ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaru

Bezpečné placení online - Vaše internetové bankovnictví bude v bezpečí

Ochrana prohlížení webu - Chrání před phishingem a podvodnými útoky, navíc umožňuje spravovat sledovače, tzv. trackery, kteří o vás sbírají data

Ochrana soukromí - Zůstaňte v anonymitě, když jste online a získejte ochranu i na veřejné Wi-Fi síti

Ochrana před krádeží - Chraňte svá zařízení v případě ztráty nebo odcizení

Bitdefender VPN - Chrání soukromí všech vašich zařízení

 

Kompletní přehled vlastností

 

OCHRANA

 

Vynucené skenování a post-instalační skenovánín

Skenujte svá Android zařízení kdykoli a mějte jistotu, že vaše aplikace jsou neškodlivé. Navíc antivirový modul automaticky po každé instalaci skenuje aplikaci a okamžitě vám oznámí, zda představuje nějaké nebezpečí.

 

Ochrana prohlížení webů

Prohlížení Internetu vás může zavést do nebezpečných míst, ale zabezpečení Android je tu vždy, aby vás chránilo. Upozorňuje vás na webové stránky, které obsahují malware, phishing nebo jiné typy podvodného obsahu.

 

WearOn

Rozšířte bezpečnost mobilních telefonů na své inteligentní hodinky. Nevíte, kde je váš telefon? Použijte zařízení Android Wear k nalezení vašeho telefonu aktivováním scream vyzvánění, abyste jej mohli snadno najít. Dostávejte upozornění pokaždé, kdy se vzdálíte od svého telefonu, abyste nikde jej nezapomněli.

VÝKON

 

Autopilot

Nový Autopilot byl navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší pohled na bezpečnostní postoj. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu s vašimi požadavky na systém a ukazatele využití.

 

Úspora baterie a šetření výkonu

Navrhli jsme Bitdefender tak, abychom vám poskytli co nejefektivnější ochranu v kombinaci s efektivním řízením napájení. Vzhledem k tomu, že většina nejnáročnějších operací se provádí v cloudu, nedochází k vyčerpání zdrojů zařízení, takže vaše životnost baterie zůstává prakticky nedotčena.

 

Rychlý a svižný

Bitdefender je neuvěřitelně silný proti škodlivému softwaru a není náročný na zdroje vašeho telefonu, takže nebude mít žádný vliv na výkon. Skenování na vyžádání je bleskově rychlé a samotná aplikace přidává pouze jednu sekundu navíc k délce trvání restartu zařízení.

 

SOUKROMÍ

 

Bitdefender VPN

Díky službě Bitdefender VPN se nemusíte starat o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace. Mobile Security zahrnuje až 200 MB zašifrovaného provozu denně pro vaše zařízení s Android.

 

App Lock

Chraňte své nejdůležitější aplikace, aby nikdo neměnil vaše nastavení nebo soukromé informace. Bitdefender vám umožňuje chránit aplikace pomocí kódu PIN jako další vrstvu ochrany. Pomocí funkce Smart Unlock můžete telefon nastavit tak, aby umožňoval přímý přístup k chráněným aplikacím při používání důvěryhodné sítě Wi-Fi.

 

Ochrana účtu

Zkontrolujte si, zda jsou vaše online účty zapojeny do jakéhokoliv zcizení či kompromitace dat, přímo z vašeho Android telefonu. S tolika populárními webovými stránkami a aplikacemi, které vydávají varování o úniku databáze, je snadné ztratit přehled o vašich exponovaných účtech. Ochrana účtu vás upozorní v případě, že jsou vaše citlivá data ohrožena a následně umožňuje podniknout kroky v závislosti na jeho stavu.

 

Ochrana proti krádeži

S funkcí Bitdefender Anti-Theft můžete zařízení v případě ztráty nebo odcizení vzdáleně vyhledat, uzamknout, vymazat nebo odeslat zprávu do vašeho zařízení. Váš telefon se systémem Android je navíc schopen sebeobrany: zaskočí na každého, kdo se s ním ve vaší nepřítomnosti pokouší manipulovat, a pošle vám informaci emailem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Výrobce: Bitdefender
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: