Black Book - PC

Kód: 4263
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam GIFT - Aktivace

„ Black Book “ je temná adventura RPG založená na slovanských mýtech, ve které hrajete jako mladá čarodějka. Bojujte se zlými silami v karetních bitvách a prozkoumejte svět, kde lidé žijí po boku mytologických tvorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Black Book - PC

„ Black Book “ je temná adventura RPG založená na slovanských mýtech, ve které hrajete jako mladá čarodějka. Bojujte se zlými silami v karetních bitvách a prozkoumejte svět, kde lidé žijí po boku mytologických tvorů.

Černá kniha

O hře

„ Černá kniha “, která je kombinací karetních RPG a adventur, je strašidelným příběhem mladé čarodějky, která dala svůj život službě temným silám. Ponořte se do chladného, ​​přesto lákavého světa slovanských pohádek - a odhalte tajemství, která se skrývají ve tmě.

Příběh

Mladá dívka jménem Vasilisa, předurčená stát se čarodějnicí, se rozhodne odhodit svůj osud a vzít si svého milovaného - ale tento sen se rozbije, když její snoubenec za záhadných okolností zemře. Vasilisa toužící po ztracené lásce hledá Černou knihu - démonický artefakt, o kterém se říká, že je dostatečně silný na to, aby splnil jakékoli přání tomu, kdo odhalí všech 7 jeho pečetí. Připojte se k Vasilise v jejích dobrodružstvích po venkovské krajině, která řeší strasti obyčejných lidí konfrontací s démony a exorcismy.

Černá kniha

Klíčové vlastnosti

  • Odhalte pečeť Black Book: Rozpoutejte na své nepřátele pekelná kouzla! Sbírejte karty kouzel a nové dovednosti, jak postupujete.
  • Historické dobrodružství: Vyřešte hádanky a splňte vedlejší úkoly, jak se dozvíte více o životě na slovanském venkově.
  • Vést démonické stádo: Pošlete démony, aby splnili vaše požadavky, ale buďte opatrní - nečinní démoni vás budou mučit, pokud jim nenajdete něco, co by měli dělat!
  • Mýty a legendy: Prozkoumejte svět založený na severoslovanské mytologii. Učte se z encyklopedie ve hře, vytvořené za pomoci odborných antropologů - a najděte všechny lidové pohádky skryté ve hře!
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Hororová
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: